Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen dolog ez? :S legalább...

Milyen dolog ez? :S legalább a szándék lenne meg!

Figyelt kérdés

Közölte a barátom, hogy ünnepekre nem kapok semmit mert nincs elég pénze, persze előtte már mondta, hogy lehet ezt, lehet azt kapok...Nem az ajándék érdekel,de, hogy egy fűszálat nem tud letépni és odaadni, vagy akár azt mondja, hogy itt van két puszi, bármi, rosszul esik!

Járt már valaki így?Vagy csak felfújom?


2010. dec. 8. 19:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Mond meg neki, hogy akkor ne vegyen semmi ajándékot, hanem ajándékozzon valami élményt.

Kellemes séta, közös filmnézés + popcorn stb.

Amúgy nehezen hiszem el, hogy ne lenne 1000 ft-ja, hogy legalább egy bonbont vegyen.

2010. dec. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ez az én gondom is:( Hiszen dolgozik, én meg a semmiből is tudok neki ajándékot adni.
2010. dec. 8. 19:43
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ,hogy mondta. Mi is megbeszéltük hogy nem lesz ajándék,inkább félretesszük a közös nyaralásra a pénzt.

Értelmesebb mint a 45. bögrét és a 100. pár zoknit megvenni.

De tudom,hogy csokit vagy virágot,italt fog venni nekem,én is csokit+teát.

Szóval más az ha normálisan megbeszélitek,vagy ha a képedbe vágja bunkó stilusban,te tudod milyen volt az előadásmód.Egyébként sokan vannak,akiknek nincs pénze ajándékra,vagy választania kell,hogy ajándék vagy karácsonyi ebéd stb,ezért nem kell megszólni senkit.

2010. dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Szerintem ha tud magának venni mindenfélét, akkor nincs olyan rossz helyzetben. Nem keres sokat de egy csoki nem a világ vége. Eddig úgy volt mindketten adunk, aztán tegnap mondta, hogy ő még se tud...
2010. dec. 8. 19:48
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Én tavaly összekapartam neki nagy nehezen 2500ft-ért ajándékot, a semmiből (rajta kívül 7személynek volt kötelező ajándék, elvileg rá nem is maradhatott volna pénz, úgy spóroltam össze) ő közölte, hogy várjak jan. 12éig, mert ő akkor kap fizetést... addig rakosgattam az ajándékát, hogy ne legyen neki kellemetlen, hogy késik az enyémmel. jan. 20án kérdeztem rá, akkor megint nem volt pénze ajándékra -.- Remélem ebben az évben a közös pénzből már jut rám is.. 20/L
2010. dec. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
17%
Hát ez a baj!!!A karácsony nem az ajándékról szól.Főleg felnőtt korban nem.Gyerekkorban még megérti az ember hogy a gyerek hisztit kap ha nem kap ajándékot.Na de egy felnőtt nő!!
2010. dec. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Szerintem Te sem örülnél ha mindig adnál a párodnak, de visszakapni semmit nem kapnál. Mint aki természetesnek tartja, hogy minden jót megadjak neki.
2010. dec. 8. 20:01
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor mondtam ilyet a feleségemnek, mikor már kifizettem az automata mosógépet.Neki is rosszul esett, hogy nem fog kapni semmit.Bezzeg mikor megjött a Jézuska...
2010. dec. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
hát, ha a felnőtt nő nekem szólt, érthető hogy ki voltam akadva :) azért kuporgattam ajándékra a pénzt, mert a párom találta ki hogy ajándékozzuk meg egymást... ráadásul én suli mellett havi 3000 "zsebpénzből" rakosgattam félre az ajándékokra, ő meg diákmunkával havi 10000ret keresett, amiből én sosem láttam egy fillért sem, de azóta is az én pénzemből élünk, ő nem dolgozik mert "tanulnia kell"
2010. dec. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

Teljesen igazad van.

Nem a pénzről van itt szó, hanem a gesztusról. Szedhet neked szép kavicsokat is a patakpartról, az a lényeg, hogy NEKED szedte. A hozzáállás a lényeg, és ha az nincs meg...

persze nem kizárt, hogy vett neked ajándékot, csak így akar meglepni, de erre azért ne számíts, mert abból nagy csalódás lehet :S

2010. dec. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!