Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem a barátom kijelent...

Mire véljem a barátom kijelentését?

Figyelt kérdés
Párommal több mint 3 éve együtt vagyunk, mégis már több alkalommal is azt mondta, hogy jobbat érdemlek nála.Nem akar szakítani vagy ilyesmi, csak egyszerűen megállapította, hogy többet érdemlek,mint amit ő nyújtani tud, igazi férfi való nekem, neki nem is való barátnő.Ez most mit jelent?Ennyire önbizalom hiányos lehet?Valahol jól esett, hogy akkor ennyire értékel, h jó barátnő vagyok, de mégis rossz, hogy 22 évesen ilyeneket mond egy több éve tartó kapcsolatban.Mit mondhatnék neki erre?
2010. dec. 10. 08:39
1 2
 1/12 anonim válasza:
71%

Kamu szöveg:) Ő akar mást.

Valószínű úgy érzi, hogy uralkodni akarsz rajta.

"Z"

2010. dec. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem hinném hogy kamu szöveg. Én is inkább az önbizalom hiányra gondolnék. Éreztesd vele, hogy szerinted ő éppen neked való. Valószínüleg megerősítést vár tőled. Ha legközelebb ilyet mond, akkor válaszold azt hogy ő tökéletes neked, és nem is vágysz másra rajta kívül. Lehet nem érti hogy mit szeretsz benne. Írj össze magadnak néhány dolgot, amit nagyon szeretsz benne, és legközelebb mond el neki, hogy imádod amikor... vagy hogy úgy szeretem benned, hogy...
2010. dec. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül kamu. Tényleg van ilyen is.


Nekem a vőlegényemre jön ez rá időnként. Olyankor jön a nagycsokor virág, meg az ódák, hogy én milyen tökéletes vagyok, meg milyen jó nő és nem érti miért vagyok vele mikor ő olyan hülye/elhanyagol/nem figyel rám/nem tudja megadni nekem, amit más megtudna stb. tetszés szerint. Én meg csak csodálkozok, hogy ezzel meg mi van.


Az enyém nagyon lelkiismeretes, nagyon szeret, nagyon boldoggá akar tenni, és fél, hogy nem fog neki menni. Mi teljesen más helyről jöttünk és fél, hogy nem elég jó nekem, és csak feltart. (Pl. fél, hogy az életbe nem tud olyan körülményeket teremteni, hogy ideális legyen a gyerekvállaláshoz, meg ilyenek, ő még teljesen hagyományos szemléletű és úgy gondolja, hogy ez a férfi feladata, hogy biztosítsa a jó körülményeket a feleségének és az utódainak vagy hogy például volt néhány gondom, amit többször mondtam el neki, de valamiért figyelmen kívül hagyta, majd hónapokkal később leesett neki a tantusz, és akkor is jött egy ilyen hullám, hogy jó ég milyen önző disznó volt és nem érti, hogy én miért vagyok olyan jó, hogy ezt ennek ellenére vele vagyok és így szeretem és támogatom stb.)


Amúgy, ha nem ilyen pesszimista éppen, akkor tök normális, nem tudom, hogy lehetne ezt kiiktatni nála, bár nem is tudom, hogy ki kell-e, én nem bánom, hogy nem olyan rohadt magabiztos, hogy ő márpedig mekkora kan és milyen tökéletes/mennyivel jobb nálam, jó ez így.

2010. dec. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A férjemre is szokott ilyen rátörni. Sőt vagy hogy rám is. Olyankor megpuszilgatom a buksiját, hogy ne mondjon zöldségeket.
2010. dec. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
gyanús...sztem az nem férfi , aki ilyeneket mond saját magárol
2010. dec. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
önbizalomhiányos. az én párom is ugyanilyen volt, ilyeneket mondott. aztán szépen lassan megváltoztattam. én úgy csináltam, hogy pl mikor mentünk valahova (bevásárlás, séta, rokonok, barátok, buli), mindig szorosan odabújtam, fogtam a kezét, adtam a puszikat. hogy érezze, fontos és büszke vagyok rá. sokszor dicsértem őt csak úgy. pl ránéztem és azt mondtam, hogy de szeretek. vagy olyan helyes pasi vagy te. vagy pl. annyira boldog vagyok, hogy egy ilyen jó pasi a szerelmem. ilyenek. éreztesd vele simán egyszerűen, hogy mennyire szereted, mennyire fontos neked, milyen jó pasi. és akkor majd megnyugszik, majd lesz egy kis önbizalma. nekem legalábbis ez bevált!
2010. dec. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Új,valószinű jobb nő van a láthatáron,te meg terhes lettél számra,sok pasi tart évekig szamarat ,aztán egyszer csak megjön a ló,a szamár meg mehet a levesbe...
2010. dec. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

ha csak mostanában mondogatja, akkor ki akar lépni a kapcsolatból (talán van új jelölt), de nem mer szakítani, tőled vár megoldást vhogy.

ha az elejétől ilyen és látszik, hogy kevés önbizalma van, akkor te is tudod.

de ha a 3 év alatt ezt eddig nem mondogatta, akkor gyanús nagyon!

2010. dec. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Várhelyi Sándor válasza:
100%
önbizalomhiány. szeretgesd,és ha ezt mondja :tedd a kezed a szájára,és mond bitosan(ha te szereted):csönd. ta meg én örökké eggyütt maradunk.
2010. dec. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Várhelyi Sándor válasza:
te meg én örökké maradunk. mond ezt
2010. dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!