Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyton veszekednek, egymással...

Folyton veszekednek, egymással, meg velem is, már nem bírom, elköltöznék, de miből? És hova? Ki érez még így?

Figyelt kérdés
18 év felettiek válaszát várom!
2010. dec. 10. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van munkád,és annyi jövedelmed,hogy fenn tudd magad tartani,akkor albérlet, esetleg nagyszülő. Ha albérletet választod, akkor érdemes többen összeköltözni, mert így a költségek is osztódnak. Nehéz így mit írni, mert nem tudom, hogy mit csinálsz, tanulsz-e még stb. Ha tanulsz, akkor javaslom a kollégiumot.
2010. dec. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Átmeneti állapot. A BA képzést ebben a félévben fejezem be be, és az MA-t csak szeptemberben kezdem. Én is albérletre gondoltam, jelenleg viszont nincs munkám, és rokonokhoz nem akarok menni.
2010. dec. 10. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Próbálj meg munkát keresni, biztos, hogy találsz valamit. Tudom,nagyon gyászos meló, de a tescoba,meg ilyen nagyobb hipermarketekbe mindig keresnek árufeltöltőt, vagy gyorsétterembe kiszolgálót. Vagy szórólapozás, esetleg hostesskedés. Bár,ha már túl vagy a BA-n,akkor simán megpályázhatnál valami irodai asszisztens állást, vagy olyat amihez megfelelő végzettséged van. Esetleg keresgélj a diákszövetkezetek honlapján. Ha már lesz munkád,onnantól kezdve könnyebb lesz a költözés téma is. Minden esetre sok sikert és kitartást!
2010. dec. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nem egyedül vagy ezzel,én is ebben szenvedek.

Nekem sincs munkahelyem,és már unom a részeg apám ordítozásait itthon.Szeretnék már különmenni de egyedül gáz.

Sok sikert neked Talán összejön

2010. dec. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!