Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim miért veszekednek az...

Szüleim miért veszekednek az elmult időszakban? Bővebben lent

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, hamarosan elköltözöm itthonról (eddig 98%- hogy Budapest ami 250 km re van a szüleimtől) és olyan apróságon összevesznek mostanában, hogy apukám mosogatott el anyukám helyett. Anyukám fáradtan jött haza a munkából, nem csinált kaját és apukám csipkelődéséből anyum kiborult.

Mindketten fújják a saját szövegüket, kezdek kiborulni...

Én reagálom túl ezt a dolgot? Ez normális?

Régebben évente 3-4 hosszú veszekedés volt.

Most, hogy pénzhiány ütötte fel magát a családban 5-6-7, az elmult időszakban egyre több...

Várom a válaszokat!


2011. nov. 7. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg érzik, hogy nagy változás lesz az életükben, hiszen elmész, és ők ismét kettesben maradnak (van testvéred?)


A sógornőmet úgy megviselte a két gyereke kirepülése, hogy azóta antidepresszánst szed, a férje pedig a munkába menekült, éjjel-nappal az irodájában van.

2011. nov. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hmm.. igazad lehet. mióta az egyetemről beszéltem velük kezdtek velem furcsábbak lenni...

de nem akarok leragadni itthon... van egy két ismerősöm akik ezt tették és hát nemsokat értek el... szeretnék külföldi karriert is, sok pénzt éshát ezt otthon ülve nemtudom elérni!

2011. nov. 7. 23:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Akkor máris megvan a titok nyitja. De ez ellen te nem tudsz tenni, fel fogják dolgozni, és majd kialakítják az életüket, immár nélküled. Ez nagy teher, hidd el. (én is anyuka vagyok, és bele se merek gondolni, ha majd kirepül a gyerek, bár az enyém még kicsi, 3 éves) :)


De azért aranyos vagy, hogy aggódsz a szüleidért. De meg fogják oldani, nagy "gyerekek" már :)

2011. nov. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én inkább a pénztelenségre helyezném a hangsúlyt. Nem véletlenül említetted meg te sem, ezt a körülményt.

Sajnos ez általános probléma ma mindannyiunk környezetében.

2011. nov. 8. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha pénzhiány van,akkor ez az ok. Bántja őket,és nem tudnak megoldást találni. Sajnos,ez sok családban így van manapság.
2011. nov. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!