Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki bepróbálkozna...

Ha valaki bepróbálkozna nálatok, elmondanátok a párotoknak/férjeteknek?

Figyelt kérdés

Velem megtörtént, elhúztam a fejem szerencsére, mégis büntudatom volt. Hiába, hogy nem volt semmi, idegesített ez az egész helyzet és elmondtam a férjemnek. Hát nem örült neki, annak igen, hogy nem hagytam magam, de a szitunak nem. Mondta, hogy érezte, hogy elöbb-utòbb ez bekövetkezik, mert látta már elöször is, hogy hogyan néz rám az illetö. Szerintem rosszul esett neki, mert utána picit magába fordult.

Szerintetek rosszul tettem, hogy elmondtam neki? Csak felesleges bajt csináltam?

Azért kérdezem, hogy legközelebb hogyan cselekedjek ilyen esetben.


2011. jún. 9. 07:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem jól tetted hogy elmondtad. De legközelebb inkább próbáld meg elkerülni az ilyen szituációt. Ha valaki tényleg rád van gerjed akkor ne menj a közelébe se ha lehet. :-)
2011. jún. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Valamikor velem is megtörtént, és én is elmondtam a férjemnek. (Az egyik haverja volt az, amikor a férjem egy hétig odavolt továbbképzésen) Hónapokkal később "véletlenül" derült ki, hogy előre megbeszélték, mert férjem kíváncsi volt, ilyen helyzetben mit teszek. (Megcsalom-e, elmondom-e)
2011. jún. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%

Elmondanám (már el is mondtam egyszer) az teljesen biztos, mert képtelen lennék titkolózni párom előtt, DE egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy ez a legjobb ötlet.


Mármint ha neked semmi közöd a dologhoz és eszedbe se jut belemenni, akkor csak feleslegesen felhúzod és az nem tesz jót a kapcsolatnak... mondjuk a titkolózás se.


Másodiknak: Tudom, mondani könnyű, meg semmi közöm hozzá, de én biztos kidobtam volna ha ilyet csinál.

1. Nem bízik benned, azt hiszi hazudnál neki.

2. Ő viszont a szemedbe hazudik (gondolom mikor bevallottad neki, szóba se hozta, hogy próba volt)

De semmi közöm hozzá, csak vélemény, nyilván nem ismerem a teljes szitut.

2011. jún. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk a párom nekem nem mondja el,ha nála valaki probálkozik.De viszont én elmondom neki.

24/L

2011. jún. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elmondanám. A szerelmem maximálisan megbízik bennem, meg sem fordul a fejében az, hogy megcsalnám, és joggal. Sosem csalnám meg.
2011. jún. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%

Én mindig elmondtam, ha történt ilyen. Amúgy is utálom a nyomulós pasikat. Persze, velem olyanok tették, akikkel nem vagyunk mindennapi kapcsolatban, nem is ismerjük őket (pék, buszsofőr). Egyébként ő is kicsit elhalgatott, de én ezt nem tartom rossznak. Néha úgyis elfelejti, h tudok én szexi is lenni, ez a fajta komment meg felnyitja a szemét, h mégsem ő kapta a legrosszabbat.

második válaszadó! Nem vesztél össze utána a férjeddel? Nekem nagyon rosszul esne, ha valaki így próbára tesz, nem bízik.

2011. jún. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kapcsolat kikezdhetetlenül jó és stabil alapokon nyugszik, akkor semmi sem tabu téma, amit ne lehetne megbeszélni. Így ez sem. Különösen, ha az illető valóban állhatatos is.
2011. jún. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk a férjemnél (38 éves) próbálkoztak nők, úgy, hogy engem is ismernek és tudják, hogy tök jól megvagyunk!

Persze nyilvánvalóan én is észrevettem, mert azt nem lehet nem észrevenni egy feleségnek (főleg már 17 év után), hogyan néznek az ember férjére ... :-)

A férjem meglepődött, főleg az elsőnél és együtt beszéltük, nevettük ki a kis hülyét :-)

2011. jún. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
88%

Második vagyok!

Először én is kiakadtam és persze kérdőre vontam. A válasz: azért akart próbára tenni, mert az előző felesége símán belement az ilyen dolgokba, amikről csak sokkal később szerzett tudomást. (Én a második felesége voltam, és az eset esküvő után pár hónappal történt)

2011. jún. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamelyik ismerős/barátunk próbálna ilyet tenni (hogy mondjuk megpróbál megcsókolni), akkor azt feldúlva elmondanám neki, hogy ezt mégis hogy gondolta az illető. Ha csak arról van szó, hogy mondjuk valami ismeretlen megpróbál felszedni az utcán, azt szerintem nem mondanám el, ha csak nem valami roppant vicces dolog:P:) Ha valakinek tetszel és ezt kifejezésre juttatja, annak ellenére, hogy te nem bátorítod, semmi kivetnivaló nincs a helyzetben, hogy megosztottad a férjeddel, hiszen nem te tehetsz róla. Rád nincs oka haragudnia.
2011. jún. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!