Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fene baja lehet? Komolyan...

Mi a fene baja lehet? Komolyan mondom totál kikészít idegileg! :S

Figyelt kérdés
anyám ma reggel kölcsön adta a dezodorját,mert az enyém kifogyott,és mondta hogy reggel a mikróra tegyem le. letettem,és eltűnt,de csak tesóm volt otthon. és most totál pikkel rám,hogy hülye szőke p*csa,r*ngyó,mocskos k*rva,ilyeneket mondd rám,és most azt mondja hogy elloptam,és most itt ordít hogy adjam vissza,pedig tesóm vette el az fix,mert ő volt itthon,én már 6-kor elindulok. mindig engem szid,turkál nálam,olvassa a naplóm,stb..hogy állítsam le? és ha jön vki,mindig éget. :/
2010. dec. 13. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Egy dezodor miatt???:)

Miért nem mentél el venni magadnak meg neki 1.-et és szent a béke...

2010. dec. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
úgy értem magadnak is 1-et meg neki is, és mindenkinek lesz sajátja
2010. dec. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

de már vettem suli után,csak pont kifogyott. :S

igen,ő már csak ilyen,nem tudom mi baja van. :S de mindig ilyen.xd

tesóm meg az álszent.

2010. dec. 13. 21:55
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Egy újabb boldog család...
2010. dec. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hülye szőke p*csa,r*ngyó,mocskos k*rva


Ilyeneket mondd rád az anyád? Gratulálok...

2010. dec. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hű, látszik mi a fontosabb, egy 300ftos dezodor. :((Akkor már vett volna drogériát családalapítás helyett.

sajnálom szegénykém, ilyenkor gondolj rá te nem ilyen leszel.

2010. dec. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ha jól látom a szavaidból itt nem a dezodor a fő probléma,nekem is volt hasonló gondom,csak nevelő anyám volt és nem igazi:kutatott a szobámban,kitépte a naplómból a lapokat és az orrom alá dörgölte,és még sok mást is...én elköltöztem,de szerintem próbálj meg leülni vele megdumálni és ha nem megy akkor a költözést tudom javasolni,mert senkitől ne tűrd,h így beszéljen veled és az a baj,h ez még rosszabb is lehet
2010. dec. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnállak, hogy ilyen család jutott :(

Kitartás, aztán az első adandó alkalommal menj kollégiumba .. vagy bárhova.

Anyád nem depressziós vagy skizofrén?

2010. dec. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!