Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt most miért csinálja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most miért csinálja? Komolyan mondom, kikészít!

Figyelt kérdés
Nyomulok, udvarlok, keresem, beszélek Vele, elutasít, elutasít, durván elutasít, már-már feladom, pozitív visszajelzést ad, kedves velem, érdeklődik, aztán kezdődik a ciklus előről. Ez idegileg kikészít.
2010. jan. 29. 15:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Eh... ilyenek ezek a nők. :D
2010. jan. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Játszik veled.
2010. jan. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem olyan lány ez. Ismerem elég jól. Egy-két hónapja csinálja ezt.
2010. jan. 29. 15:13
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet, túlságosan nyomulsz és ez a baja. Emiatt utasít el. Vagy ő sem tudja, mit akar. 17l
2010. jan. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Én nem érzem, hogy úgy nyomulnék, olyan durván. De lehet ez azért, mert ritkábban beszélünk, és így feltűnőbb?
2010. jan. 29. 15:23
 6/14 kolosszus22 ***** válasza:

Én azt ajánlom ne nyalizz, legközelebb ha megint előjön az érdeklődős énje, akkor legyél vele közömbös, ne foglalkozz vele sokat, aztán majd elgondolkozik, hogy mit rontott el és majd ő fog teperni ha tényleg érdekled, nem szabad egy nő seggében lenni, ezt tanuld meg!

23/F

2010. jan. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én nem nyalizom.
2010. jan. 29. 15:31
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az az oka, hogy ritkábban találkoztok. Ha nekem tetszik egy pasi, és viszonylag ritkán találkoznék vele, akkor nem utasítanám el vagy bunkóznék.
2010. jan. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nagyon rafináltak a nők úgy átvernek többször egymás után hogy észre sem veszed...viselkedj úgy vele mintha nemnagyon érdekelne(kicsit szard le a fejét de ne legyél bunkó) hidd el egy idő után ő lesz az aki a kegyeidet fogja keresni
2010. jan. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűbb, ha megmondod neki, mi újság.
2010. jan. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!