Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt így megbeszélhetem vele...

Ezt így megbeszélhetem vele karácsonyra?

Figyelt kérdés
még csak egy pár hetes(2-3) friss kapcsolatban vagyok egy férfivel. természetes felmerült a karácsonyi előtti lázas kérdés, hogy mit vegyek neki, illetve, hogy vegyek e neki egyátalán vmit? nem ciki, ha megbeszélem vele esetleg, hogy mivel még annyira ugysem ismerjük egymást, ne vegyünk hülyeségeket, hanem töltsünk el együtt egy napot :) ugyis sokat dolgozik, és csak a hétvége a miénk! szerintetek?
2010. dec. 15. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
persze, szerintem ez így tök jó, ne vegyetek egymásnak semmit, hanem csináljatok közös programot, pl egy mozi (ha nyitva vannak), egy vacsora étteremben, vagy nálad, csinálsz valami finom kaját, iszogattok bort. szerintem teljesen jó.
2010. dec. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyikőtöknek sincs családja és egyedül lennétek, akkor oké. De szerintem a karácsony túl intim ünnep ahhoz, hogy egy párhetes kapcsolattal együtt ünnepeld.
2010. dec. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A mi kapcsolatunk is ennyi idős volt akkoriban,azóta már a férjem,11 éve.

Mi úgy oldottuk meg,hogy a szentestét Én is,Ő is a szűk családdal tartottuk.Persze szinte egész éjjel beszéltünk telefonon.Másnap is a családdal voltunk,aztán 26.án nálam (albérletemben)Én főztem egy ünnepi ebédet,szépen megterítettem,együtt ebédeltünk,délután sétáltunk,este megvacsoráztunk,az éjszakát pedig nálam töltötte...csodálatos karácsonyom volt.Mi akkor 28 évesek voltunk,mindketten egyedülállók,gyermek nélkül.

Sok boldogságot kívánok az első közös karácsonyotokhoz!Kívánom,hogy olyan felejthetetlen legyen a Tiétek is,mint a miénk volt!!!

2010. dec. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jajj köszönöm szépen!!! ez nagyon szép amit irtál kedves utolsó! természetesen én is ugy gondoltam, hogy a szenteste szűk család, sőt 25.én is még a rokonság, és esetleg 26. vagy 27., amikor együtt tölthetnénk egy teljes napot! Remélem nekem is igy alakul az életem, mint a tiéd!! :)))
2010. dec. 15. 01:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a Szent este volt külön-külön..25-én nálunk volt,én meg 26-án náluk.:) Én akkor 17 voltam,Ő 19:)

Azóta eltelt 4 év,idén összeköltöztünk:)Ez lesz az első karácsonyunk együtt:)(mármint lakva együtt)..

2010. dec. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azért vennék valami apróságot. Mi még nem voltunk együtt, csak jan-ban jöttünk össze, de már lehetett sejteni. :) Én gyertyatartót csináltam neki, ő pedig (különleges fajta) teát vett nekem. Ez nem nagy kiadás, de örül neki az ember.
2010. dec. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha adsz is valamit, ilyenkor a jelképes ajándékok a legjobbak. Ami nem drága, de személyes. Akár kézzel készített dolog, akár egy bögre, amin személyes kép/felirat van. Jelzésértékű.


De támogatom, amit az a hölgy írt, aki 11 éve van a párjával.

2010. dec. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!