Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen karácsonyi ajándékot...

Milyen karácsonyi ajándékot vegyek 8 éves kisfiúnak?

Figyelt kérdés
Mozgékony, értelmes, de olvasni nem szerető gyermekről van szó. Maximum 5000 Ft-ot tudnék rászánni. Az a cél, hogy nagyon örüljön neki.
2010. dec. 15. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Legot?


[link]

2010. dec. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is legóra gondoltam :) Ennyi idősen már kaphat technicet, annak biztos örülni fog. Vegyél neki olyat, amiben vannak pl. fogaskerekek meg motor, és még tanul is némi fizikát általa :)
2010. dec. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a lego volt az első ötletem :)
2010. dec. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
46%

guminő?:Dgyakorlást időben elkell kezdeni


nahjó..viccet félre téve én 8éves kromban olyanokat kaptam h távirányítós autó lego stb.:D

2010. dec. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nézz szét a Tulli.hu-n nagyon sok jó dolog van és 5000ft felett ingyen kihozzák ! szerintem nagyon jó:)
2010. dec. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Keresztfiam 7 éves, úgyhogy otthon vagyok a témában. Nagy divat most náluk a Lego Hiro Factory (ez egy robot, legóból, kicsit transformers-es formája van, Tescoban 2500 Ft), Minden, ami Star Wars-os (figurák, legó, stb.), Bakugan golyó, csapdával, kilövővel, ezekben egy játékboltos tud segíteni, mindegyik kb. 5000 alatt van.
2010. dec. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!