Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi megfogja egy nő...

Ha egy férfi megfogja egy nő vállát, az jelent valamit?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ezt csak az a férfi tudja aki megfogja
2010. dec. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nő négykézláb áll, ruha nélkül és a férfi hátulról fogja meg a vállát, az sok mindent jelenthet...
2010. dec. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
xD
2010. dec. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

azt jelenti, hogy egy férfi megfogta egy nő vállát.


szituáció függő mit jelent.


a rendőr is megfoghatja, meg egy pedofil is, mindkét esetben mást jelent.

2010. dec. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért ne vedd lánykérésnek.

Annyit mindenképpen jelent, hogy egy helyen tartózkodnak.

2010. dec. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Fejtsd ki bővebben! Mi az alapviszony a felek között, mi az alkalom?
2010. dec. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 tetris ***** válasza:
100%
Hát, ha megérint az a férfi, akkor vszeg nem idegenkedik tőled. De ebből még kár lenne bármi mást levonni.
2010. dec. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
egy fiú, aki iránt érzek valamit és akiről érzem, hogy nem vagyok neki közömbös....de olyan nehéz az egész...viccelődünk, egymásra nevetünk, van saját kódunk (mint egy vicc, amit csak mi ketten ismerünk)....amúgy meg mindketten elkötelezettek vagyunk
2010. dec. 15. 18:07
 9/10 anonim ***** válasza:

Elkötelezettek? Mi iránt?

Nekem több fiú haverom is van, akikkel sokat viccelődünk, kódjaink vannak, a vállamat nem is tudom hányszor fogták már meg :D Nem jelent az ég világon semmit. Ha akar valamit, nem a válladat fogja fogdosni. D:

2010. dec. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát igen a kérdésedből és a magyarázatból úgy tűnik, hogy te talán többre vágysz, de mivel nagyon jó a viszony, nem szabad ezt még biztatásnak venni. Ha annyira jól ismered, úgyis észreveszed, ha megváltozik irántad az érdeklődése. Ha becsületes ember, akkor remélhetőleg nem fog lépni addig, amíg más iránt elkötelezett. Szerintem, ha igazán beleszerelmesedsz, és ő az igazi, először lépj ki a mostani kapcsolatodból, addig nem szabad mással kezdeni. Ha ő is szeret, előbb-utóbb ő is ki fog lépni.
2010. dec. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!