Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem egy nagy gyerek. De...

A férjem egy nagy gyerek. De én nem erre vágytam. Hogyan tovább? Vállaljak gyereket?

Figyelt kérdés

2,5 éve ismerjük egymást társkeresőn jöttünk össze, már házasok vagyunk, a babával most próbálkozunk. Mindkettőnknek van lakása, nekem Pesten, neki Pesttől 25km-re. Pesten laktunk több mint egy évig, azt kiadtuk és végül én költöztem ide az esküvő előtt, amit nem jól tettem.

Ő a testvérével lakik egy udvarban és mindenben rá hallgat, ha én valamit szeretnék, az nem jó, de ha a tesó mondja(a lényeg ugyanaz)neki rögtön igazat ad. Ha egy kis szabadidő adódik rögtön a számítógépes játékkal játszik, néha rondán beszél velem, böfög, fingik, köpköd az udvaron mint egy kocsis és rondán káromkodik. Nyáron felújítottuk a lakást ha jön a baba kész legyen.

A felújítás alatt derült ki számomra hogy még egy polcot sem tud felrakni. Ezt eddig nem kellett, mert nálam már felújított lakás várta. De itt még a házimozi sincs összerakva hónapok óta. Munkahelyet váltana, de nem nézelődik, nem küld önéletrajzot sehova, csak várja hogy hátha jön valami jó.

A gyerek vállalásban meginogtam, annál is inkább, mert már a szülők nem élnek, így segítségre nem is számíthatok senkitől, attól tartok magamnak szülném, pedig ha ezt akarnám, akkor már szülhettem volna eddig is.


2010. dec. 15. 21:19
1 2 3
 1/30 Kokas Lajos ***** válasza:
90%
Mivelpozitívumot nem is említettél férjed jellemzése közben, nekem kicsit úgy tűnik, mint ha már döntöttél volna. Mástól vársz megerősítést egy olyan dologban ami teljesen egyértelműnek tűnik.
2010. dec. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
34%

ha a helyedben lennék, én a koromtól tenném függővé, hogy benne maradok-e ebben a házasságban, (ami persze lehet, nem lesz hosszú életű), és babát szülök, vagy új partner után nézek.

ha 31-32 lennék - nem tudom, Te hány éves vagy -, elválnék, ha idősebb, inkább nem ugrálnék már.

2010. dec. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Naponta többször elmondja ,hogy mennyire szeret és milyen jó felesége van neki.

Rend, tisztaság, főtt étel, tiszta vasalt.

Persze hogy jó feleség vagyok

2010. dec. 15. 21:32
 4/30 A kérdező kommentje:
39 múltam
2010. dec. 15. 21:33
 5/30 anonim ***** válasza:
58%
ha vállalsz gyereket, vésd az eszedbe, hogy magadnak szülöd. De én inkább nem tenném ezt.
2010. dec. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Ne!! Ezek a pasik soha nem fognak megváltozni. Ezzel az a baj, hogy most még csak-csak elvagytok, de ha gyereketek lesz, az azt fogja jelenteni, hogy te gyakorlatilag két gyereket nevelsz majd egyedül. Nem volna jobb inkább egy olyan apuka, aki valóban a társad, s nem a gyereked?
2010. dec. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Igen, milyen jó felesége van neki... de neked jó férjed van? persze, hogy jó vagy neki, mert megcsinálsz mindent és kiszolgálod az igényeit, naná, hogy jó vagy! Egy házasságnak viszont 2 oldala van.


Hallod! Ezzel jól belenyúltál. 39 évesen... hát ha nagyon akarsz gyereket, akkor most már késő kicsit másik pár keresgélni, de sok jóra ne számíts. Én ott hagynám a rákba, ha jön a gyerek. Elég lesz neked egy is, minek még egy?

2010. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
60%

Bocs a kérdésért, de mit láttál meg benne?

Azaz mi fogott meg benne?


Gyereket meg szerintem ne vállalj így. És igen, ezt már eldöntötted Te magadban.

2010. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
78%
A helyedben vállalnék gyereket, de egészen biztosan nem ettől a pasitól. Ebből a házasságból menekülnék.
2010. dec. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy nálatok korán jött a házasság. Gondolom minden korán történt a kapcsolatotokban, hiszen 2,5 év rövid idő ahhoz,hogy össze-költözés, esküvő...babaprojekt.

Egy kapcsolatnak fokozatai vannak és ezt jó betartani...különben hasonló eredményekhez vezet.

Nem tudom fiatalok vagytok-e...

Sok sok kommunikáció szükséges, én úgy érzem eléldegéltek egymás MELLETT...

Próbálj meg leülni és tisztázni a dolgokat a férjeddel különben kicsúszik a kezedből minden...

2010. dec. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!