Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Elmondjam ezt...

Mit csináljak? Elmondjam ezt a gyerek szüleinek? 22/F

Figyelt kérdés

Az 5 éves unokahúgom olyanokat mond ,hogy én leszek a férje.

Amikor kettesben vagyunk a szobában, akkor oda akar ülni az ölembe és csókolgatni.


2011. nov. 12. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ebből nagy ügyet csinálni, csak egy gyerek, és szeret téged :) Röhögd el, és kész.
2011. nov. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Amikor a barátnőm nálunk van, és ő is ott van akkor elkezdi dobálni játékokkal, meg gúnyolja őt.
2011. nov. 12. 16:28
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyeneket csinálnak ekkora korban. Az én unokaöcsém is rám volt szállva, de csak nevettünk. Nem tudják még miről beszélnek, csak így fejezik ki a szeretetüket.

Mi is épp ezek a korosztály voltunk akkoriban. Azóta eltelt majdnem 1O év, és jóban vagyunk, de semmi jele már az effajta közeledésnek.

2011. nov. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak finoman beszéld le erről a kicsit, amúgy normális amit tesz.
2011. nov. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden gyerek beleszeret a szüleibe (vagy a rokonaiba).
2011. nov. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ciki, ha nem, én gyerekként a saját anyámat szerettem volna "befűzni". Láttam, hogy csókolózik apámmal és úgy éreztem ez nekem is jár. Biztos haláli idegesítő voltam, de ma már csak röhögök rajta. :)
2011. nov. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden gyerek beleszeret valakibe aki a legtökéletesebb felnőtt számára. Én is szerelmes voltam apukámba, a keresztapámba, a szomszéd (apukámmal egyidős) fiúba stb. :D Elmúlik :) Értesd meg a barátnőddel, hogy ez ilyen kislány-dolog, biztos meg fogja érteni, hisz nagy valószínűséggel ő is így volt vele anno.
2011. nov. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
én is "szerelmes" voltam 10 évesen az unokatesóm vőlegényébe. folyton a nyakába ugrottam, mindig a közelében akartam lenni. ők is csak nevettek a dolgon, ma már nekem is elég vicces :)
2011. nov. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
a kisgyerekeknek van ilyen korszakuk, nem tudják, hogy ez nem "helyénvaló", ezért mindig a felnőtt felelőssége, hogy jól kezelje a helyzetet. a bátyám 4 éves kishúga (aki mellesleg imád engem) szintén "szerelembe esett" a párommal. egyszer megbeszéltük, hogy elvisszük fagyizni, ő megvárta. míg kimegyek a fürdőbe fogat mosni, és addig elővezette, hogy hagyjanak ott engem, mert ő kettesben szeretne fagyizni. arra is megkérte, h többé ne csókolózzon velem, mert ő feleségül akar hozzá menni. természetesen vissza lett utasítva :). ezen jót röhögtünk, később pedig a szülei otthon elmagyarázták neki gyereknyelven, hogy a felnőttek egymásba szerelmesek, a gyerekeknek meg csak egy másik gyerek lehet a "szerelme". azóta újra az oviban portyázik :))). nem szabad ezt zaklatásnak venni tőle, teljesen normális dolog, amit csinál, tilos neheztelni rá, ellenben meg kell értetni vele, hogy ez nem így működik, ahogy azt is, hogy nem dobálhatja a barátnődet, hiszen dobálni/bántani senkit sem szabad.
2011. dec. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a bátyám 4 éves kislánya*
2011. dec. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!