Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány embert fogsz megajándékoz...

Hány embert fogsz megajándékozni karácsonykor?

Figyelt kérdés
hogy állsz? még csak ötletek szintjén, netalántán már csomagolva van minden? :)
2010. dec. 17. 10:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nagyon nagy a család,karácsonykor ilyen 20an vagyunk!Mivel ennyi embernek nagyon sok mi már régóta megbeszéltük h csak a gyerekek kapnak ajándékot!Ilyenkor pedig kicsit szégyellem magam h nincs annyi pénz h mindenki kapjon.De az vigasztal h a szeretteimmel vagyok!
2010. dec. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
már majdnem mindenkinek vettem már csak két embernek kell és be is csomagoltam őket:)
2010. dec. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

A lányomnak (1. karácsonya),a páromnak és azt hiszem itt vége is.mindenki tudja,hogy most nem megy az ajándékozás.Aki vesz nekünk ezzel tisztában van,de nem szeretem,ha adnak és én nem tudok! :/

Már be is csomagoltam az ajándékokat! :D

2010. dec. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
53%
Nálunk már egy ideje nincs ajándékozás. Nem azért mert nem telne rá, csak egyszerűen nem akarjuk, hogy a szeretet ünnepe csak az ajándékozásra lenne alapozva. Ilyenkor összegyűlik a család, eszünk valami finom ebédet és beszélgetünk. Ennél nem kell több szerintem.
2010. dec. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

most számoltam össze és kissé sokkot kaptam: 39 ember!! és ezt nem olyan egyszerű leépíteni. nem adhatok neki egy tábla csokit, ha tudom, hogy ők meg fognak rám költeni. de ha csak 1000 Ft-ot számolunk mindenkire (ami több lesz, mert szülőkre tesókra többet költök), akkor is nagyon sok.

ha még a pénzt nem is vesszük: egyszerűen kitalálni és számon tartani, hogy kinek mi van, már szinte képtelenség...

ezért is lesz az, hogy egyen ajándékot kap szinte mindenki.

2010. dec. 17. 10:22
 6/23 anonim ***** válasza:

Anyukámat, apukámat, nővéremet, bátyámat, unokaöcsémet, 3 barátnőmet, páromat, 2 kollegámat.

Anyukámnak, apukámnak, bátyámnak vettem meg eddig.

2010. dec. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem állok most ugy anyagilag,hogy ajándékozzak...Ezt közöltem is mindenkivel:(
2010. dec. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Igaza van annak aki nem ajándékozik, csak egy emberként elég nehéz lenne ezt most egyik pillanatról a másikra bevezetni.
2010. dec. 17. 10:23
 9/23 Cory Rose ***** válasza:
Anyámnak, apámnak meg húgomnak veszek valamit. Kb. ennyi, másnak nem adok semmit. Még nem vettem meg őket, ötletem sincs, még elmegyek nézelődni valamelyik nap, csomagolni meg ráérek 23-án.
2010. dec. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
egy jó tanács: ne halasszátok az utolsó napokra, mert az kész bolondokháza! Akkor már inkább nyomasztó a karácsonyi készülődés, mintsem örömteli és kellemes...
2010. dec. 17. 10:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!