Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány embert fogsz megajándékoz...

Hány embert fogsz megajándékozni karácsonykor?

Figyelt kérdés
hogy állsz? még csak ötletek szintjén, netalántán már csomagolva van minden? :)
2010. dec. 17. 10:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Csak a gyerekek! 11 hónapos Kislányom (első Karácsony), unokaöcsém, keresztfiúnk és az ő nővére. Nekik már megvan az ajándék, a csomagolással hadilábon állok (magyarul nem tudok, úgyhogy......)

Többiek saját készítésű sütiket és egy tortát kapnak :) Férjemmel közösen fogjuk elkészíteni mindet.


Csak egy ötlet Neked: készíthetsz cookie-kat, mindegyiket másképp díszíted: mandula, napraforgó, mogyoró, stb és más-más csomagolóba teszed őket, szép szalaggal. Ez sajátkészítésű, személyre szóló, szerintem aranyos :)


Békés Ünnepeket!

2010. dec. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Most is lesz saját készítésű, az csak apróság. De jövőre azt hiszem mindenki saját készítésűt kap majd. Tényleg több értelme van mint egy x-edik gyertyának, vagy tusfürdőnek, amit bárki megkap bármelyik supermarketben.
2010. dec. 17. 10:34
 13/23 anonim ***** válasza:
Én 2-t, a szüleimet. Barátnőim nem tudom akarnak-e idén ajándékozni. Elkerültünk messzire, mindenki más városban van, alig látjuk egymást stb. hogy lehetne kipuhatolni, hogy ők mire készülnek vmi ötlet?
2010. dec. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

szüleimet, öcsémet , húgomat

4 barátnőmet, 1 osztálytársamat(őt húztam)

a szerelmemet, az ő nagyszüleit

bérma anyukámat, nagymamámat


17/L

már csak az öcsémnek nem tudom hogy mit adok de a többi kész van(nagyjából)

2010. dec. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Jajj ne is mondd, eddig csak a testvérem ajándékát vettem meg,nem írom le, hogy mit, mert biztosan olvasni fogja a kérdést :D

Még anya, apa, mamáék másik mamáék és dédi, nameg egy kutya és pár cica ajándéka hátra van :) (Én mindig veszek az állatoknak is ) :)

2010. dec. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
A Karácsony már elvesztette az igazi varázsát. Már minden az ajándékokról szól. Az emberek azon stresszelnek, hogy miből és mit vegyek a szeretteiknek. Én ha valakit meg akarok lepni valamivel azt egy hétköznapon is meg tudom tenni. A legtöbb esetben meg úgyis olyan ajándékot kapunk vagy adunk ami nélkül igazán meg lettünk volna.
2010. dec. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Ket embernek. A legjobb baratomnak es anyamnak. Tobb rokonom nincs, meg olyan haver sem, akivel fontosnak tartanank ajandekozni egymast.

Mar oda is adtam nekik az ajndekot, mert nem fogok veluk talalkozni karacsonyig.

2010. dec. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Senkinek semmit.
2010. dec. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Anyu, apu, tesóm és a legjobb barátnőm. :) Az összes ajándék becsomagolva-eldugva várja a Szentestét. Egyedül barátnőm kapja meg kedden, mert vele csak akkor tudok találkozni.
2010. dec. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
sajnos még nem vettem senkinek. sietnem kell.
2010. dec. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!