Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszafogadnátok valakit ezek...

Visszafogadnátok valakit ezek után?

Figyelt kérdés
Egy barátnőmről van szó, elvált, mert bejött neki a képbe valaki. Aztán rájött, hogy mégsem tud a férje nélkül élni, kis gyerekük is van, emiatt is jó lenne, ha újra összejönnének, a volt férje nagyon ragaszkodik a gyerekhez. Ti a férj helyében visszafogadnátok a nőt? Amúgy a házasságukban nem volt semmi gond, csak a csaj kicsit meghülyült az újdonságtól...
2010. dec. 17. 13:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

Nme fogadnám és azért nem mert folymatosan az lenne bennem ,attól rettegnék hogy megint félrek.fél

És bizalom nélkül nincs kapcsolat

2010. dec. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A gyereket a férj helyében én nevelném, a nőt nem fogadnám vissza egy darabig. Ha miattam csalt volna meg akkor visszafogadnám, de az újdonság varázsából tett ilyet, áhh, nem. Ezt nőként mondtam..
2010. dec. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
En ha a férje lennék nem fogadnàm vissza.Elõbb kellett volna neki gondolkodnia.Viszont,ha a férj nagyon szereti,biztosan visszafogadja a gyermek érdekében,de a tüske biztosan megmarad neki.Vagy pedig lehet lesz egy adok-kapok szitu.
2010. dec. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Mivel nő vagyok, és beleérzem magam a helyzetébe, így azt szeretném ha visszafogadnák. De ha férfi lennék, akkor másképp gondolkoznék, és lehet hogy a büszkeség miatt már nem.
2010. dec. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem arra jott ra hogy "nem tud a ferje nelkul elni", hanem arra, hogy az uj pali semmire sem jo.
2010. dec. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkor "hitelesebb", ha a pasik válaszolnak..


Női szemmel úgy gondolom, hogy amennyiben a Férj még szereti a megbolondult nőszemélyt, akkor van rá esély.. persze függ ez attól is, hogy mennyi ideig volt távol a családtól..

28N

2010. dec. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm volt igy,de ott a pasinál is volt közben másik csaj.Ujra összejöttek,esküvő is volt meg minden,és azóta boldogan élnek....kellett az a pár év nekik...
2010. dec. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha csak egyszer lépett félre,én visszafogadnám...A lónak is 4 lába van...

De szerintem már nem lesz olyan a kapcsolat...

Vagy jobb,vagy rosszabb,de ugyanolyan már nem lesz...

23/f

2010. dec. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
42%
Nem akarok közönséges lenni de ha ez a nőci tud valami csodát tenni a hitvesi ágyban ( pl csodásan cumizik ),akkor a volt férj simán visszaveszi.
2010. dec. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
26%
Utolso, nalad a pont!
2010. dec. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!