Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lehet-e kutyából szalonna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e kutyából szalonna azaz visszafogadnátok-e párotokat ezek után?

Figyelt kérdés

12 éve ismerjük egymást, 5 év házasság, egy 3 éves gyermek. Kapcsolatunk szépen lassan tönkre ment, majd a férjemnek lett egy szeretője, majd még néhány. Nagyon sokat veszekedtünk az utóbbi hónapokban, végül kidobtam - nagyon szerelmes voltam, nagyon vak, így sokáig tartott. Gyorsan jött az új "szerelem", ami ugyan még részemről nem az, de férfi mindent megtenne értünk, imád. 3 hónapja váltunk szét, 2 hónapja van az új pasi.

Az exem viszont nagyon féltékeny. Azelőtt mindig azt mondta, hogy már gyűlöl, stb, most viszont, hogy szeret és vissza akarna kapni minket. Naponta többször felhív, elvisz minket kirándulni, látom, hogy vágyik rám. Kidobta az összes fiatal csajt, akivel kapcsolata volt. Egyedül él és állítólag csak én járok az eszében. Már nem vagyok belé szerelmes, de hiányzik és sokat gondolok rá.

Az új férfivel nagyon jól kijövünk, de csak nem a gyermekem apja. Minden megvan benne, amire szükségem van, csak semmit nem érzek iránta - még. Talán nem merek vagy nem tudok, passz. Érdemes-e vajon adni a férjemnek egy új esélyt vagy csak az időmet pazarlom? Vajon tényleg szeret vagy ez csak a birtoklási vágy? A két férfi 100%ban tud egymásról és arról, hogy mi folyik körülöttünk.

Aki volt ilyen helyzetben -akár ffi, akár nő- ossza meg tapasztalatát velem. Pillanatnyilag teljesen tanácstalan vagyok, érzelem mentes, annyi negatív érzelem ért az elmúlt hónapokban, hogy képtelen vagyok mélyebb érzelmeket kifejezni vagy átélni, nem tudom kinek higgyek, mit higgyek el és mit ne.


2011. aug. 7. 13:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%

Kutából szálónná lehet!


Chef Korea

2011. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus férfi viselkedés. Ők lépnek félre, de amint látják, hogy az exüknek kezd alakulni valami, egyből visszakoznak.


Szerintem pont eléggé megalázott már a viselkedésével, én ezen nem is gondolkodnék, hülyítsen mást. Ez a vonat elment.

2011. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%

Sztem az új pasival kezdj új életet!


NE adj annak mégegy esélyt, hogy aki már egyszer eldobott téged gyerekestül, az újra megtehesse!


Az a vonat már elment! Ne nézz vissza!

2011. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 bix ***** válasza:
100%

minden ember más, és minden helyzet az. én egyetlen egyszer adtam egy több éves kapcsolatban újra esélyt, annyi értelme volt hogy még 2 évet szenvedtem mellette. az elején persze negédes volt és csodálatos, megváltozott és ezt bizonyította is, aztán pár hónapra rá szépen fokozatosan visszaállt minden. persze én akkor is bíztam, és a végén ő dobott ki egy audis kigyúrt csávóért... ennyi. én akkor megfogadtam hogy soha senkinek. ettől ez még nem biztos hogy a tuti recept neked is, én eddig nem bántam meg, de a tiéd azért kicsit más szitu.


én elhajtanám az exet.

2011. aug. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%

na jó. ott kezdjük, hogy biztos jóval fiatalabb lehetek nálad, de úgy látszik fel kell világosítsalak.

szerintem egyiket sem vedd túl komolyan. a gyermekeddel törődj, erre legyen a legnagyobb gondod!!

tévedsz, ha azt hiszed, csak mert biológiailag a gyermeked apja, az egyenlő azzal, hogy a gyermeknek rá van szüksége. olvasván az élettörténetedet, biztosan nem!!

az új férfi? benne van a nevében. új. nem tudhatod mit hoz neked, még te sem ismerheted. nyilván nem lehet összevetni egy 12 éves ismeretséggel.

de annak a 12 évnek vége van. már nem ugyanaz, ha tetszik ha nem. áttapostak rajtad, megaláztak többször is. az egy dolog, hogy magadat képes lennél megint visszavinni egy ilyen megalázó életbe, de hogy teheted ezt meg gyerekkel??!!

azt meg el ne hidd már, amit az ex mond. ki tudja hány évig madárnak nézett, szerinted most nem így van? és nem egyszer tette meg, hanem lehett 11x, ugyan már, szerintem nem teszi meg újra??!! a büszkesége nem engedné, hogy mással légy, semmi több.

neked egyedül kéne lenned sürgősen és a GYERMEKEDDEL FOGLALKOZNI. másodsorban sajnos a magad életével, hiszen anya vagy, neked ez az első.

és mint nőnek sem tudok jobb tanácsot adni: állj talpra és ne vedd komolyan egyiküket sem. lesz ami lesz. de egy biztos. az exnek már semmi helye az éetedben!!


22/L

2011. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Elzavarnám az exet.

Az újnak adnák esélyt, a régi már leszerepelt. Soha többet nem tudnék megbízni benne.

2011. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

A férjed már megalázott, vele én többet nem foglalkoznék, a minimumra szorítanám a találkozások számát is, csak amit a gyerek miatt feltétlenül muszáj érintkezni.

Furcsa, hogy ilyen gyorsan új kapcsolatba keveredtél, én ezt sem erőltetném a helyedben, inkább pihend ki a tönkrement házasságodat, amikor már teljesen helyrebillent a lelki egyensúlyod, akkor próbálkozhatsz az ismerkedéssel.

Biztos nagyon szeretted a férjed, hogy képes lennél megbocsátani a disznóságait, de a kérdésedre válaszolva kutyából szalonna nem lesz!

2011. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

1. Ha az exed képes volt éveken keresztül több mindenkivel folyamatosan megcsalni, akkor kizárt, hogy észretérne. Esetleg pár hónapig visszafogja magát, de megváltozni nem fog. (Ha csak egy egyszeri félrelépés lett volna, akkor még esetleg érdemes lenne elgondolkodni ezen, de igy csak magaddal szúrsz ki)

2. Az új kapcsolatot nem kellene elsietni, elöször csak lazábban kezdj bele, ne ugorj azonnal egy újabb kapcsolatba, mert igy garantáltan nem lesz jó dolog belöle. Hagyj idöt magatoknak, legalább fél év - egy év együttjárás után érdemes az összeköltözésen gondolkodni, elötte nem. Ha meg nem érzed, hogy igazaán szereted, akkor semmiképpen ne, mert igy semmi alapja nincs egy tartós kapcsolatnak.

3. A gyerekednek jöbb, ha csak veled él, az apja nélkül - met ilyen példa nem tesz jót neki, de ne is akaarj egy idegent rákényszeriteni, föként ilyen rövid ismeretség után. Ha ugyanis ez a kapcsolat megszünne (amire nagy az esély), akkor megint el kell valakitöl szakadnia, és ez többet árt neki, mintha nincs férfi egy lakásban vele.

2011. aug. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
17%
én a helyedben az új pasival kezdeném az életet,de a gyereknek jobb lenne az igazi apja :S
2011. aug. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
persze, ez aza apa kellene a gyerekének mi? meg egy olyan hülye anya aki ezért visszamenne a férjhez aki megalázta. ezért van a sok lelkisérült gyerek, mert ilyen szüleik vannak. gratula!
2011. aug. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!