Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elöre félek az ünnepektöl....

Elöre félek az ünnepektöl. Nem kivánom a szeretkezést. De nagyon szeretem a férjemet. Ö meg már azt mondja jajj milyen jó lesz majd egész ünnepek alatt ungibungizni. HOgy usszam meg vagy mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Most menzeszelek ezért most meguszom de 1 hétig össze leszünk zárva ki fogok készülni. MIt tennétek a helyemben?Jó vele egyébként csak nem kivánom sürün max heti 1szer.
2010. dec. 19. 00:00
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
89%

Amikor van egy hasonló kérdés (nem kívánom annyira a szexet, mint a partnerem) és olyan válasz érkezik rá, hogy "nem vagy normális, én bezzeg naponta negyvenszer, nem tudod mi a jó", egy kicsit olyannak érzem, mint amikor engem győzködtek, hogy a halászlé milyen finom. Közben már a szagától rosszul voltam mindennek, amiben hal van.

Nem vagyunk egyformák, se az ételek, se a szex terén.

2010. dec. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
69%

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 07:24


Ha valahol gyakran van szex, mint mondjuk nálunk szinte naponta, akkor sem mondanám magam nimfomániásnak.Én 33 éves vagyok, a férjem 35, 15 éve vagyunk együtt de mi szerelemesek vagyunk a mai napig.Ez nem azt jelenti, hogy ki sem bújunk az ágyból, de igényünk van egymásra naponta-kétnaponta.Nem dugásra, hanem minőségi együttlétre vágyunk.Ennyi.


Kérdező:Ez elég nagy probléma nálatok, nem vagytok egyforma vérmérsékletűek, ez a továbbiakban nagyobb bajok forrása lesz.

2010. dec. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
36%

És ha ezt így megmondanád neki? :)

Nekem bevált...

2010. dec. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Én semmi mást nem tenék, csak megosztanám vele a gondomat. Ha szeretitek egymást, közös megoldást találtok, és megoldjátok együtt a problémát. Pl nem muszáj az egész aktust végigvinni, kicsit te is kényeztetheted. Nálunk is volt már így. Nekem épp valami nyűgöm volt, őt meg addig símogattam ( és mást be sem vetettem), hogy... érted. Nekem mindenem az őszinteség, nem tudom, mióta vagytok együtt, én 12 éve vagyok házas, és eddig működött, remélem, ezután is fog. És nem utolsó sorban, míg vele játszol, neked is megjöhet a kedved:)Bár nekem lenne hasonló gondom, nade a gyerek a legjobb fogamzásgátló, nekem meg mán 2 is van, kész szervezés mizéria öszehozni egy-egy aktust:P
2010. dec. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
40%
Én örülnék neki, ha ennyire rám lenne "kattanva".... Ugyanis olvastam már ezen az oldalon olyat, hogy feleségek panaszkodnak, a férjük nem hajlandó velük szeretkezni, de más nővel igen. A feleségek pedig szeretőt tartanak.... Fel is tettem a kérdésre erre vonatkozóan és elég hajmeresztő válaszokat kaptam... :-( Nem magamra vonatkozóan kérdeztem. Egyébként az is igaz, hogy az sem mindegy, de nem ám!, hogy milyen minőségű a szex.... Én 38 éves nő vagyok és életem során csak egyetlenegy férfivel volt jó a szex, a többivel nem. Ugyanis hitvány pasikkal akadtam össze, akik nem képesek nekem is örömet szerezni, csak maguknak, ezért kidobtam őket, mert nem vagyok q..., hogy csak élvezkedjenek rajtam és nekem meg jut a nagy semmi....
2010. dec. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van mert sokan csak nics jobb a láthatáron tipúsú meg a szamár a lóig megteszi kapcsolatokban vergődnek...Meg mert nem ismreik egymást,nem kommunikálnak,itt kérdezgetnek idegeneket,de a célszemélyt nem ,pedig a férjednek kéne megmondani hogy nem kivánod annyiszor,és nem menekülni kell hanem beszélni róla...
2010. dec. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
42%
Azt hiszem ha az én férjem (ha lenne) titulálná "ungibungi"-nak a velem való szeretkezést, akkor valószínűleg nekem se lenne kedvem hozzá. Semmi tisztelet nincs benne ...
2010. dec. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
30 vagyok. Nem szedek tabit, babát akarunk. És igenis nagyon szerelmes vagyok a férjembe de engem sose érdekelt igazán a szex csak kapcsolat elején. A simogatást odabujást kifliben alvást szeretem.Ezeket kivánom.Mit tegyek? És mindig engedni szoktam neki általában nehogy megcsaljon de megijeszt hogy már elöre arról beszél milyen jo lesz 1 hetig ki sem kelni az ágyból és taglalja a szexuális dolgokat.. Nekem egy idö után már tulérzékeny nem birok egész nap. Heti 1 lenne a jo es mellette minden nap simi meg összebujas.
2010. dec. 19. 11:51
 19/30 A kérdező kommentje:
azt a fajta simit most mensikor is csinálom neki. de mikor nincs meg neki a hossz együttlétek kellenek..én legyek felül jó hosszan...elég fárasztó
2010. dec. 19. 11:58
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Talán neki is mondd el ezeket.
2010. dec. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!