Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elöre félek az ünnepektöl....

Elöre félek az ünnepektöl. Nem kivánom a szeretkezést. De nagyon szeretem a férjemet. Ö meg már azt mondja jajj milyen jó lesz majd egész ünnepek alatt ungibungizni. HOgy usszam meg vagy mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Most menzeszelek ezért most meguszom de 1 hétig össze leszünk zárva ki fogok készülni. MIt tennétek a helyemben?Jó vele egyébként csak nem kivánom sürün max heti 1szer.
2010. dec. 19. 00:00
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
nem akarom hogy megcsaljon..nem akarom elvenni a kedvét.olyan lelkesen mondja ha látnátok az arcát. mint mikor egy kisgyerek arrol beszél hogy szánkózni fog egész ünnepek alatt. ha szereted mondanád neki hogy nincs szánkózás?
2010. dec. 19. 12:09
 22/30 anonim ***** válasza:
93%
Én sajnálom a férjedet.Ha ennyire más a szexhez való viszonyotok, akkor nem lett volna szabad összeházasodni.Neked nyűg az egész, alig várod hogy túl legyél a dolgon, azt hiszed, hogy ezt nem fogja észrevenni egyszer???
2010. dec. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
63%
És mindig engedni szoktam neki általában nehogy megcsaljon,ez hogy működik szétteszed a lábad aztán tűrüd,és basszus ha nem szeretsz felül lenni mert fárasztó mond meg a férjednek,hogy más pózban csináljátok ahol neked kényelmesebb...Basszus én 10 élek kapcsolatban de mi ismerjük egmást,tudjuk mi a jó a másiknak,mert beszélünk róla,nem ciki beszélni a szexről...
2010. dec. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
88%

Mond meg neki, hogy más az igényed. Tudom, hogy kényes téma, de végül is egy párkapcsolatban meg kéne tudni ezt is beszélni. Lehet rosszul fog neki esni, de tudni fogja, hogy mi a helyzet és nem kezd el kombinálni a sokadik kikosarazás után is.

Annyit meg tudsz neki tenni, hogy másképp segítesz neki nem? Vagy ez is nehéz lenne? (nem rosszindulatból kérdezem, csak így nem tudom milyen alternatívákat lehet neked ajánlani)

2010. dec. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
segitek rajt másként de neki az kell mikor nincs mensi
2010. dec. 19. 12:34
 26/30 anonim ***** válasza:
18%
Ha neked ez az egész egy szenvedés, akkor ez egy idő után látszani is fog. Nem biztos, hogy úgy is jó a szex. Fogjátok már fel, hogy két ennyire különböző szexuális étvágyú ember nem illik össze...
2010. dec. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
66%

Miért ne illene össze? Nem egy pár megoldja másképp, de ha szereti az illetőt ezért nem fogja elhagyni...

Jó dolog a szex, de a szerelem még szebb, nem érdemes egy jó dugás miatt mást keresni, ha amúgy minden gyönyörű. (már írtam ide, én többet igénylek mégse hagyom el, megoldjuk/megoldom másképp, persze nem mással)

2010. dec. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
75%

Mi az hogy kell,már régen rossz ha valami kell,kötelező,kényszer.

A szeretkezés két ember egyesülése szerelemből,szeretetből fakad,lehet közösülés nélkül is egyesülni lélekben,csak ahhoz érezni is fontos közben, nem csak bedugni kúhúzni,engedni hagyni kell,mert előbb vége lesz...Mert az a dugás,de köze nincs a szeretkezéshez,egyesüléshez...

2010. dec. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

A paroddal biztosan tudsz kommunikalni, tehat kozolni kell Vele azt, amit itt leirtal pl.

A hazassag elott kellett volna erre odafigyelni, tehat nem kellett volna ferjhez menni hozza, mivel tudhattad azt, hogy Neki nagyobb igenye van a szexre, mint Neked.

Elharithatod a kozeledeset, de akkor mar szamitanod kell arra, hogy keresni fog egy partnert, tehat baratnoje lesz.

2010. dec. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy megcsalna?


Mi még csak házasok sem vagyunk, csak "simán" együtt járunk három éve. És nekem sincs kedvem mostanában (több, mint fél éve) heti egynél többször... És most jön a fura: megérti. Nem csal meg. Sőt, ő mondja, hogy CSAK akkor, ha én is szeretném... Tudod, én is vagy egy évet vártam, mire elmondtam neki (addig, amíg már nem csak mindegy volt, hogy van vagy nincs, hanem amíg elő nem jött az az érzés, hogy NE).

Elmondtam, megértette, minden szép és jó.


Próbáld meg megbeszélni vele! :)

2010. dec. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!