Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon elszomorodt...

Mit tegyek? Nagyon elszomorodtam. Totál megalázó. Rosszat tettem?

Figyelt kérdés

felregisztráltam egy közösségi oldalra...és bejelöltem az exem haverját. erre irt 1 levelet, h ismer-e...leirtam ki vagyok. erre megkérdezte, h miért szakitottunk, leirtam 1sorban a lényeget.

De felléptem az exem msn oldalára, ami bejelentkezve maradt:S és pont a sréc irt rá, h bejelöltem meg minden...és ilyeneket irt neki a srác, h az én leveleimet ő elsem olvasta meg minden...

a volt pasimmal jóban vagyunk, elmondtam neki h hány levelet váltottunk és mivolt benne...

a srác gúnyolódott rajtam.

most egy jelölés miatt ezt kell csinálni??? Nem lett vna kötelező elfogadnia...

De ha gúnyolódik miért meséli el az exemnek???

A volt barátom persze csak ilyen "aham"okkal reagált neki...


2010. dec. 19. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Miért lépsz be az exed msn oldalára?
2010. dec. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
amikor nálam volt kipipálta, h bejelentkezve maradjon a web fiókja, vagyi sjegyezze meg a jelszavát. beakartam lépni a sajátomba erre belépett az övébe.
2010. dec. 19. 15:28
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Miért foglalkozol ilyen "kisgyerekekkel"?
2010. dec. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

elég érzékeny vok lelkileg.

én csak bejelöltem, nem akartam rosszat.

de miért FOGLALKOZIK EZZEL A SRÁC??? HA GÚNYOLÓDIK??MIÉRT BESZÉL AKKOR RÓLA??? ÉS MINEK IGAZOLT VISSZA H ISMER?

2010. dec. 19. 15:37
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

ne törődj vele, vannak ilyenek, bizonyára unalmas a saját élete, nem történik vele semmi érdekes, ezért éhes a pletykákra, ez neki a heti újdonság.

töröld az ismerőseid közül szerintem.

2010. dec. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

annyira szarul érzem magam emiatt, h töröltem magam az oldalról, vagyis folyamatban van a törlésem...

De mi bejövök neki azért foglalkozik ezzel? de am. miért akar megalázni a volt pasim előtt??????????

2010. dec. 19. 15:44
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem értem miért vagy kiakadva és hogy mi ezen a megalázó. Vagy nem írtad le rendesen miről van szó.
2010. dec. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

a srác az oldalon a levélben tökjó fej volt velem...

itt meg ugy hozza ki az exemnél mintha kb rámásztam vna...

ilyet irt neki, h "irt még levelet de azt már elsem olvastam" meg hogy mondta exem, h meséltem neki ezt a jelölést erre a srác "ja hát nagyon fontos dolog, érdeke neki biztos"

meg ráirt az exemre és csak erről akart vele beszélni:O

2010. dec. 19. 16:10
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

változatlanul nem értem mi a problémád. Hogy szólt a volt pasidnak, hogy te írtál neki, abban semmi nincs. Nekem is van egy jó barátnőm. volt neki egy pasija, akivel nagyon összevesztek. A pasi írt nekem, engem is bejelölt úgy, hogy igazából csak hallomásból ismertük egymást. Én is rögtön szóltam a barátnőmnek hogy írt a pasi. A barátnőm nem akarta hogy visszajelöljem, ezért írtam egy kedvesen elutasító levelet az ürgének.

Az hogy veled kedves volt levélben az egy dolog, mert miért legyen bunkó, de nyilván nem érti miért írtál neki és miért akartad bejelölni. ez az egész erről szól. Na és mi van akkor, ha azt hiszi hogy tetszik neked. semmi. ilyenen nagyon nagy butaság megsértődni. Egyébként te is számíthattál arra, hogy ha bejelölöd, akkor rólad fognak beszélni az exeddel. Ez azért elég egyértelmű.


32/N

2010. dec. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Ez az egész annyit jelent, hogy a pasi nem akar veled barátkozni, ezért kommentálta az exednek. Attól hogy nem vágta a fejedhez, hogy nem vagy érdekes a számára, attól még nem bunkó.
2010. dec. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!