Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki nevelő...

Van itt olyan aki nevelő otthonban karácsonyozik, mert nincsenek szülei?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 21:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Drága 77 %-os. Értelmezd a szöveget!!! Nem azt írtam, hogy a szülők megkapják a családi pótlékot, míg a gyerek benn van, hanem ha betölti a 18-at, a gyerek viszi haza, a lumpen családjuk meg elkölti.

Gazdasági intézményben dolgozom, én könyvelem, mikor, mire mennyi pénzt kapnak. Hidd el, jóval többet, mint a településünkön élő átlagos családok költhetnek a gyerekeikre. Az itt családokban (szülők által nevelt gyerekekl) nagy része még a környező városokban sem volt, az otthonos gyerekek pedig rendszeresen járnak külföldre (Horvátország, Hollandia stb. ) Ezek tények, nem szóbeszéd. A legtöbb gyereknek pedig van telefonja, drága kerékpárja, laptopja, előttem már leírta egy nevelő, hogyan. A barátnőd egy gyerek, mi meg összességében látjuk a helyzetüket. Az más kérdés, nem igazán jó dolog családotthonban élni, de ezeknek a gyerekeknek százszor jobb, mint otthon a lumpen, alkoholista, verekedő családjuknál.

2010. dec. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!