Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen tanácstalan vagyok!...

Teljesen tanácstalan vagyok! Kinek mit vegyek Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Jellemző, hogy mindent az utolsó pillanatra hagyok, és kapkodás lesz a vége. Van amikor vannak elképzeléseim, de mos... semmi.Az anyukámnak, a nővéremnek, és a barátomnak szeretnék valami aprósággal kedveskedni.

Anyukám: szeret kötni, de nem igazán van rá ideje..,virágkötő, szeret főzni.

Nővérem: nagyon sokat fűz, sokan rendeléseket vesznek fel, hogy miket csináljon meg:)

nos és a barátom.. igazából még csak 1 hónapja vagyunk együtt, ezért sem tudom hogy mit vegyek. Hobbija igazából nincs.. néha lejár a haverjaival deszkázni de ez NEM hobbi..


2010. dec. 20. 10:37
 1/9 A kérdező kommentje:
a barátom 16 éves*
2010. dec. 20. 10:40
 2/9 anonim ***** válasza:

Én például az avonból rendeltem most a család nő tagjainak sminkcsomagot és arcápolási csomagot...szerintem örülnének neki, mert ez igazán lányos dolog, és hát ugye a nők szeretik kenceficézni magukat mindenféle krémmel:)

A srácnak meg...háááát..én a páromtól mikor ennyi ideje jártunk, hógömböt kaptam, gyönyörű szép nagyot... főleg most itt a szezonja is. De ha esetleg ezt nem tartod eléggé fiús ajándéknak, akkor vegyél neki egy fingerboardot:) 3-4 ezerért már tudsz venni.

Remélem tudtam segíteni.


20/L

2010. dec. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
[link] Itt van egy csomó ajándékötlet.:)
2010. dec. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! A párodnak vehetnél valamilyen kozmetikai csomagot (Axe, Old Spice, Play Boy), vagy valamilyen névvel ellátott cuccot (pl. Neves öngyújtó, neves toll, neves törölköző). A nővérednek, ha sokat fűz, akkor ehhez kellékeket pl. kreatív hobbi boltban (Ha budapesti vagy, akkor a Westendben van ilyen bolt).

Anyukádnak, ha szeret főzni pl. valamilyen jól kinéző fűszertartó készletet, azokból nagyon klasszak vannak Kika, Ikea, ilyen helyeken (Örsön van).

23L

2010. dec. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a segítséget!:)
2010. dec. 20. 11:34
 6/9 anonim ***** válasza:
nővérednek vegyél különleges gyöngyöket, pl. amiket egy kicsit drágák: japán, tekla gyöngy... :) hajrá!
2010. dec. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is nővérednek különleges gyöngyöket vegyél.

Anyának szerintem csinálj fűszerolajat. Veszel rozmaringot (1 cserép kb. 200 Forint) meg veszel egy fél liter olivaolajat (floriol 900 ft. ilyet vegyél annak nagyon szép az üvege) és kiöntöd az olajat, az üvegről leáztatod a cimkét raksz bele borsot, fokhagymát, rozmaring szálat és visszaöntöd rá az olajat. Kész is az ajándék és megúsztad kb. 1000 ft-ból.

Barátodnak meg vegyél mondjuk egy sálat vagy kesztyűt vagy könyvet. Valami egyszerű dolgot kellene szerintem elvégre még nem régóta vagytok együtt.

2010. dec. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!:)
2010. dec. 20. 13:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Anyukádnak vehetsz még, ha nincs neki: kötényt, mézcsurgatót, tortalapátot, kenőkést (sütemények kenéséhez), muffin- vagy kuglófformát, őzgerincformát...
2010. dec. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!