Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit vennétek karácsonyra egy...

Mit vennétek karácsonyra egy 9 éves "nagylánynak"? tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés

9 éves a lányom

korához képest érett

játszani semmit sem játszik, többnyire tanul vagy olvas

sportolni szeret(úszni, táncolni, mazsorettezni)

az összes enciklopédia és lexikon gyűjteményt megkapta már

van telefonja, laptopja, mp4, kisebb értékű ékszerei


nagyon sokat foglalkozunk vele(igyekszünk nem rátelepedni) most mégsincs ötletem, mi az aminek nagyon örülne :-(


2010. nov. 14. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Vegyél neki társasjátékot, nagyobb korában már nem is fog velen játsza ni, de ezek az évek talán az utolsó játszós évei. Állandóan számító gépezni fog, ha nem lépsz!
2010. nov. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

napi egy órát számitógépezik,azt is a szorgalmikhoz használja...


soha nem szeretett társasozni, már kicsi korában is inkább rajzolt vagy táncolt, mozgott

2010. nov. 14. 10:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vmi kreatív szetten gondolkoztál már? Gyöngyfűzés, gipszöntés stb...
2010. nov. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nem vagyunk valami kreativak...:-(

a gyöngy valszeg 100 helyen lenne, vagy azt sem tudná, hova tette.


mi az aminek örülnek a gyerekek?

és nem 1000 db-ból áll?

2010. nov. 14. 11:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Valami jó márkás parfüm,vagy illatszercsomag nem jöhet szóba?
2010. nov. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1. menjetek egy könyvesboltba és valami könyvet válasszon,valami különlegeset.

2. van a bizonyos "én naplóm" vagy mi a neve..szerintem azt szeretik a 9-14 évesek..vagyis,hogy a fiatalok..hangra nyílik ki meg világítás van benne,nekem a hugom van oda érte,de végülis nekem is tetszik (hugom 2) én 14.

[link]

3.) esetleg kisállat (?)

hörcsög,akváriumi halak vagy ilyesmi??

Mert nekem van akváriumom és nagyon szép halak vannak benne és jól mutat (mondjuk 200l-es az akvárium) és a hugom éjjel nappal azt hajtja hogy neki is kell,bár lehet,hogy unná egy 9 éves a halakat,hisz nagyából semmit nem ér csak dísz :)

hörcsögöm is volt régebben és őt sokat kivette,csak 2 év után meghallt és jobban síratta ,mint én aztán nem lett több..vagy kiskutya??


több nem jut az eszembe sajnos,de majd írok..őt már kérdezted,hogy mit szeretne?

A hugom már 1 hónappal előtte elkezdni 'csak úgy' éjjel-nappal mondogatni,hogy mi kéne neki :D:D

2010. nov. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Könyv, képkeret, egy naptár családo fotókkal, egy utazás, kirándulás, ágynemű, függöny, jópofa lámpa/szőnyeg. Ha nagyon kétségbe vagy esve, akkor csináljátok azt, amit mi: van a nappaliban egy doboz, és abba bele lehet dobálni a kívánságokat: egy cetlire felírja mit akar, és odaírja a nevét. Ti is dobjatok bele, hogy ne legyen feltünő, hogy miért is van ez:D
2010. nov. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valami hobbijához kapcsolódó ajándék?

Írtad, hogy szeret úszni.Ha jár úszni, ajándékozhatnátok neki egy jó minőségű úszószemüveget vagy egy csinos köntöst, amit utána felvehet.Vagy egy csinos szoknya/ruha,amiben jól tud táncolni.Vagy valami könyv, hiszen szeret olvasni.Nagyjából tudod, miket szokott olvasni.Írd be a témát a keresőbe nagyon sok könyvet ki fog dobni, vagy könyvesboltba érdeklődj:)

15/L

2010. nov. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vegyél neki (a korához képest) divatos ruhákat.Biztos fog örülni neki.Válasszon egy könyvet,számítógépre pl. Sims2-3 sok kiegészítője van,haj pántok, hajgumik, sminszett,emeletes ágy,vagy táncoló szőnyeg.Vagy íratsd be egy tánccsoportba.
2010. nov. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!