Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek Anyukámnak karácson...

Mit vegyek Anyukámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sok az ilyen kérdés.De nagyon tanácstalan vagyok.

Amit Anyáról tudni kell:47 éves tanítónő

amit szeret olvasni azt már megvette magának,edényeket nem vehetek mert TUPPERWARE tanácsadó és amúgy is kap mástól,ilyen illatszereket meg tusfürdőket kapott a névnapjára szóval teljesen tanácstalan vagyok.

Igazából mindene meg van ezért nehéz.Ha van valami jó ötletetek kérlek írjátok meg.

Esetleg még annyi hogy imádja a beagle kutyákat, neki is van egy és MI lenne,ha vennék neki egy beagle-s kulcstartót

Nem tudjátok hogy szegeden lehet-e valahol kapni?

Ja és még annyit hogy ilyet ne írjatok hogy szitáltassak neki pólót vagy tányért vagy ilyenek mert Apa ilyenekkel foglalkozik szóval az nem ajándék

KÖSZÖNÖM SZÉPEN AKI SEGÍT!


2010. dec. 20. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó a humora, akkor neked is ajánlom a www.bigyoshop.hu -t, itt tényleg baromi poénos cuccok vannak :D


Szegeden pedig a nagyáruházban kell lennie ilyen kulcstartónak, ott mindent lehet kapni.

2010. dec. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. dec. 20. 21:22
 3/7 Doruss ***** válasza:

Nem tudom, hogy milyen a kézügyességed, de vannak olyan gyöngyfűzős könyvek, nekem is van egy olyan, amiben van mindenféle térbeli állítka, megmutatják, hogy kell megcsinálni, van köztük beagle is. Bár azt kicsit bonyolult lenne karácsony előtt ennyivel beszerezni, szóval vmi beagle-ös kulcstartó jó lenne, ha saját készítésű (mondjuk hímzel vagy rajzolsz) az még jobb. Egyébként az ilyen problémákkal nem vagy egyedül :)

Sok szerencsét!

2010. dec. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg,filmeket,ruhát,ékszert,színházbérletet...Mi a hobbija?
2010. dec. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kulcstartó megoldhatod úgy is, hogy veszel egyet amiben akár más kép van(teljesen átlátszó műanyagra gondolok), mert elég sokban lehet cserélni a képet.

A netről meg nyomtatsz bele egy beagleről képet és belerakod a másik oldalár meg pl. nyomtatsz egy olyat, hogy boldog karácsonyt anya vagy valami hasonlót.

2010. dec. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fehérnemű,pizsama,papucs,ágynemű,sminkkészlet,epilátor,hajformázó cuccok (sütővas stb), konyhai eszközök (pl.gofri sütő,pattogatottkukorica készítő,fagyigép,kenyérsütő---olyan cuccok,amiket az ember magának nem vesz,mert nem használná mindennap,de fel lehet vele dobni a hétvégét,ha van ilyen gépe és tud vele valami érdekességet készíteni),masszázs kupon (pl.thai masszázs)
2010. dec. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha kézi készítésű ajándékot szeretnél adni, innen válogathatsz:

[link]


Én is innen készítek az 55 éves Anyukámnak.


13/l

2010. dec. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!