Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó? Anyunak...

Szerintetek ez jó? Anyunak vettem egy cserepes virágot, bátyámnak egy sapkát, mamámnak egy fenyőfát amibe zöldalma illatú habfürdő van + pezsgő tabletta 8 db színes és a vízbe kell belerakni.

Figyelt kérdés
Egyedül apunak nem vettem még azért mert nem tudom adnátok ötleteket?Köszönöm a válaszokat 17L
2010. dec. 21. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
cserepes virágot karácsonyra?? ennél jobbat nem tudtál volna kitalálni?
2010. dec. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szereti a virágokat...:( Talán rossz ötlet volt karácsonyra?:((
2010. dec. 21. 10:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Jó a virág, én is örülnék neki :-)

Fater ügyében konzultálj anyukáddal!

2010. dec. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Anyu sem tudja még, apunak a legnehezebb venni ajándékot:S
2010. dec. 21. 10:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy jo fajta bor vagy a kedvenc itala,esetleg egy pulcsi.
2010. dec. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
illatszerek , pulóver, könyv, vagy készíts neki valamit kézzel:D
2010. dec. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Első ő még csak 17 éves szerinted LCD Tv-t kellett volna neki ???


Am. jó a virág anyudnak,apudnak vegyél egy after shave-et vagy ilyen csomagot.

2010. dec. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok, apunak egy szerszámtartó övet vettem, anyumnak egy nagyon szép drága határidőnaplót, mamának könyveket, öcsémnek is egy könyvet, mert azt kért. Párom is 3 könyvet választott kivételesen, tavaly nevével hímzett törölközőt kapott. A virág szép ajándék, de nem karácsonyra. 17 évesen lehetnél már kicsit kreatívabb, vegyél neki egy finom parfümöt, egy szép pulóvert, vagy amire épp szüksége lehet. Én is szeretek virágot kapni, a szüleim kertészek, karácsonyra mégsem örülnék virágnak és én sem adnék senkinek úgy, hogy mást nem veszek mellé. Nem akartalak megsérteni, remélem nem is tettem, de kicsit tényleg legyél kreatívabb. Én még mindenkinek vettem az ajándékához egy kis nagyon szépen feldíszített mézeskalácsot is. Ezt te is elkészítheted akár, mindenkinek személyre szólóan.
2010. dec. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

első vagyok, de az utolsónak tök igaza van!!!

hallgass rá

2010. dec. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!