Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kérik tőlem számon a...

Miért kérik tőlem számon a mai napig, hogy tanultam-e és ha nem, akkor mégis mit akarok az élettől?

Figyelt kérdés
Főiskolás vagyok, és eléggé unom már ezt - nem a főiskolát
2010. dec. 21. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én anyám is ilyen. Csak ő még azt is hozzáteszi néha, hogy ennyi idősen dolgozni szoktak ám már.

Ez van, nincs mit tenni.

2010. dec. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert tudják, hogy megtehetik, mert befolyásolható és gyenge akaratú maradtál.
2010. dec. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bárcsak nekem mondogatták volna anno annak idején.De nekem sosem mondták,sőt egyáltalán nem érdekelte őket,hogy tanulok-e vagy sem..Soha nem kiabáltak velem,hogy miért hármas lett a dogám..Az se érdekelte volna őket,hogy megbukok-e vagy sem..Így én sem éreztem azt,hogy tanulni kéne...Igaz soha nem buktam meg,de hármas-négyes átlagnál nem voltam jobb.Így csak szakmunkás végzettségem van.Sose tanutam nyelveket,mert ezt se mondtál,hogy később jól jöhet..Egyetemről,főiskoláról álmodni sem mertem,mert hármas átlaggal kit vesznek fel?(ma már kettessel is mehet a gyerek egyetemre de az én időmben még kellett a tudás)

34 évesen tettem le az érettségit is..

Bizony én mivel nem kaptam ilyen noszogatást a fiamnak mondogatom..Az eredmény magáért beszél.18 éves,és jelenleg Angliában érettségizett,és tovább tanul..Anyanyelvi szinten beszél angolul,és társalgási szinten beszél franciául..Hosszabb távon ő járt jobban...

38/N

2010. dec. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ez nem az a fajta noszogatás, amit mondjuk egy középiskolásnak kell mondani. Nekem jók szoktak lenni a vizsgáim, tehát tanulok, csak ne mondják már! Főleg így, amikor már kezd egy kicsit ünnepi hangulatom lenni.
2010. dec. 21. 17:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyan, csak törődnek veled, érdekli őket hogy mi van veled, féltik a jövődet! Örülj a törődésnek, még ha nem is pont úgy törődnek ahogy te azt megálmodtad.
2010. dec. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig mondják, hogy tanuljak, de persze nekem azért,mert nagyon nehezen megy az egyetem és már éveket csúszok és ők fizeteik a tandíjat ami elég drága. De ha tanulsz és sikerülnek is a vizsgáid nem értem miért szólnak. 24/L
2010. dec. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem ráadásul tandíj sincs, mert államin vagyok/voltam. Egy vizsgám lesz már csak, az utolsó. Tegnap is este kilenckor már nem tanultam, hanem szellemi kikapcsolódásként olvastam kicsit a gépen, erre megkaptam, hogy éjjel-nappal tanulni kell, meg nem veszem komolyan az életet.
2010. dec. 29. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!