Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben mit lehet...

Ilyen helyzetben mit lehet tenni? Rossz férfi és női modelleket tanultam el a szüleimtől, hogyan változtassak rajta?

Figyelt kérdés

A mi családunkban anyukám hogy is mondjam, a dominánsabb, apukám passzív, nem igazán szól bele semmibe, nem ő irányít, így én is olyan lettem mint ő, mert a kisgyerekek ahogy felnőnek a szüleiktől tanulnak el modelleket, ennek utánajártam, és én nem akarok ilyen lenni, nagyon nehezen megy így a csajozás, teljesen máshogy kell viselkednem mint a berögzött minta.

21f


2011. máj. 20. 09:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is anyu az irányítóbb és a balhézósabb.Apu inkább meghúzza magát.Nem tudom ezért e vagy más miatt, de én mivel így nőttem fel, mindig ilyen férjet kerestem aki hasonlít apura(őt jobban is bírom mint anyut).Van most párom,de néha jó lenne ha ő is olyan nyugodt természetű lenne mint az apukám.

26/l

2011. máj. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
kérdező és 09:34: akkor találkozzatok, valószínűleg összeilletek majd.
2011. máj. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én meg olyan lányt keresek mint anyukám, persze ez tudat alatt van, de az ilyen nagyon ritka, meg alapból ugye nekem kéne kezdeményezni, szóval már itt borul egy nagyot a dolog:D
2011. máj. 20. 09:49
 4/13 anonim válasza:
49%

Szia!


Dettó ugyanilyen helyzetben voltam. Elmentem egy Hellinger féle családállításra, ahol ugyanez volt a "diagnózis". Eljártam egy pár alkalomra, mint segítő is. Lett hitem és önismeretem, a csajozás már nagyon könnyen ment. Mielőtt átestem volna a ló túloldalára ismertem meg a feleségemet. Boldogan élünk, már gyermekünk is van. Legjobbakat!

2011. máj. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
En mas teren "kopiroztam" a szuleim. Nem nagyon mertek lepni. Ha munkarol volt szo, azt mondtak, hogy nem baj fiam ha kevesebb is a fizetes, csinald, sok ember orulne, stb... Na egyszer elegem lett es forditottam az eletemen es elkezdtem csinalni a sajat uzletem. Nem sajnaltam meg. Szembe merek szallni mindenkivel, nem huzom be a farkam. A horoszkop erdekes dolog. Addig nem is viselkedsz ugy, mint ahogy ott irja, amig nem tudod, hogy hogy kell. Amikor attanulmanyoztam, hogy "milyen" vagyok, akkor kitort belolem a dupla bika, habar addig nem is tudtam. Gondolom le lehet szurni valamit az irottakbol, mert ugy tunhet, hogy mas temarol irtam.
2011. máj. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
OO dehogy nehez talalni ,nagyszaju csajokbol van jo sok,lehet h az elejen nem mutatja h milyen nagyszaju,de kesobb ugyis kibujik a szog a zsakbol,amugy alapjaban veve a nok szeretnek iranyitani.En is olyan visszapofazos csajszi vagyok,a paromnak az anyja is olyan nagyszaju meg nagyobb szaja van mint nekem,monta is a parom h eppen ezert szeret,mert nem hagyom magamat.Hidd el ossze fog jonni.
2011. máj. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

nálunk anyám a "főnök",nőuralom van otthon.

Pároméknál férfiuralom van.

gondolj bele mit megcsatázunk párommal,4 év alatt még nem dőlt el,h ki is viseli azt a bizonyos nadrágot:)


N


bólogató papucsokat sok nő keres,nyugi

2011. máj. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik, 2 végletben gondolkodtok:

1. macsó, asztalracsapkodó, üvöltöző férj + meghunyászkodó feleség

2. domináns,házisárkány, családjára rátelepedő nő + papucs férj.


Elárulom, az emberek és a párkapcsolatok jó esetben egyik sémára sem húzhatók rá. A legtöbb lány nem szigorú apukát és nem is teszetosza gyereket, hanem egyenrangú,szerethető TÁRSAT keres.

2011. máj. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én erre azt szoktam mondani hogy meg kell találni a középutat!Szerintem az a normális ha két ember egyenrangu ként működik és nem úgy hogy kiviseli a nadrágot,vannak helyzetek amikor a nőnek kell dominánsabbnak lenni és van olyan amikor a férfinek,vannak szituációk amikor át kell adni a nőnek az "uralmat" és igen itt jön a bukkanó amikor már arról szól a dolog hogy ki a dominánsabb vajon és ez átmegy ilyen csatározásba!Ami szerintem a legnagyobb hiba egy kapcsolatban egy kapcsolatnak nem a csatározásokról kellene szólni hanem az megértésről és az együttérzésről!Gondoljunk csak bele az ember az életbe is csatározik a munkahelyén a tömegközlekedésen a boltba mindenhol,mert mindenhol hülyékbe botlik az ember,akkor az otthon legyen az az egy ahol legalább az ember békességben élhet és ne kelljen már ott is csatároznia!

Ez nem azt jelenti hogy legyen valaki papucs férj vagy egy mindenbe bele nyugvó feleség hanem ez arról kelljen hogy szóljon hogy megértés legyen és tudják a párok hogy mikor kell átadni a másiknak az "írányittást" és ezt oda vissza tiszteletben kellene tartani,amit sokan nem tesznek meg,hanem a nemek harcának fogják fel!Azt kellene felfogni és elfogadni hogy vannak helyzetek amiket a nők jobban tudnak megoldani és vannak amiket a férfiak dominálnak!

ARANY KÖZÉPÚT AMIT NEHÉZ MEGTALÁLNI ÉS PERSZE EGY OLYAN PÁR VAGY TÁRS AKI ÍGY TUD GONDOLKODNI!

2011. máj. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Két végletben gondolkodóknak. Ezt hívják társfüggőségnek. Ugyanis nem tudják a saját életüket élni. Az úgynevezett gyengébbik állandóan meg akar felelni az erősebbnek. Családállítás +1. Ismerd meg magad és mindent fogsz ismerni.
2011. máj. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!