Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajándék dilemma - melyik...

Ajándék dilemma - melyik könyvet vegyem meg? Többi lent.

Figyelt kérdés

Az ajándékozott egy érett, 19 éves lány. Nincs ugyan párkapcsolata, de szereti a szerelemről szóló könyveket. Ugyanakkor imád olyat is olvasni, ami az életről, az élet bölcsességét taglaló dolgokról szól.


És adott 2 Paulo Coelho idézetgyűjtemény - az egyik az életről szóló idézeteket foglalja magába, a másik a szerelemről szólóakat. Egyre van pénzem.


Ti melyiknek örülnétek jobban? S szerintetek melyik illene jobban a lányhoz?

(Ha esetleg más jellemzés szükségeltetik a lány ízlésének behatározása miatt, szívesen válaszolok!)


2010. dec. 21. 20:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Erről a 2 könyvről van szó:


[link]


[link]

2010. dec. 21. 20:24
 2/11 anonim ***** válasza:
Az élet, mert az tágabb, magába foglalja a szerelmet is.
2010. dec. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De abban az idézetgyűjteményben nem taglalja a szerelmet.
2010. dec. 21. 20:26
 4/11 anonim ***** válasza:

Attól félek, hogy a szerelmes idézetek között lesz pár eléggé csöpögős, elcsépelt, ami neki sem fog tetszeni.

Úgyhogy inkább az élet.

2010. dec. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az összes Paulo Coelho könyvet olvasta, amiben ugye vannak szerelmes témájúak is, és tetszettek neki nagyon.

Most már végképp nem tudok dönteni...

2010. dec. 21. 20:31
 6/11 anonim ***** válasza:

Én az Élet címűt venném meg neki. A szerelmes szerintem úgy szép ha szerelmétől kapja az ember.

Én is megleptem magam valamivel Karácsonyra:

[link]

Szerintem ezt is érdemes lenne megfontolnod.:)

Gyönyörű, gazdagon illusztrált minden hétre jut egy szép, és elgondolkodtató idézet.

2010. dec. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves 20.32-es!

Ezen a naptáron én is gondolkodtam, de naptár sajnos nem kell neki, mert már van másmilyen. :(

És amúgy is, szerintem ugyanazok az idézetek lehetnek benne, mint a könyvekben... Vagy nem tudom...

2010. dec. 21. 20:36
 8/11 A kérdező kommentje:

20.32-es, remélem még visszanézel!

Nem tudod véletlenül, hogy ez vajon kézi, vagy fali naptár?

2010. dec. 21. 20:39
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez egy határidőnaptár. Szóval könyv alakú.

Igen, a könyvekből vannak az idézetek, de gyanítom hogy a Szerelmes és az Életes könyvben is olyan idézetek lehetnek.

2010. dec. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. dec. 21. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!