Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az öcsémre berágott a barátnőj...

Az öcsémre berágott a barátnője egy apróság miatt. Szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés

Ezt a számot hallgatja állandóan, ami a leendő sógornőm szerint sértő...


http://www.youtube.com/watch?v=lQlIhraqL7o


2010. dec. 22. 12:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nincsmit.:)
2010. dec. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2010. dec. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az én öcsém mindig ezt hallgatja!

http://www.youtube.com/watch?v=vjQWBknRtxg

Most akkor a barátnője sértődjön meg????

Pedig durvább mint amit a te öcséd hallgat:)


Ez amugy nevetséges....

A csajnak feltűnési mániája van...

2010. dec. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
31%

Hali!



Bizonyos fokig mindenkivel egyetértek erről az oldalról nézve a problémát.

Én is azt gtam, most mi a baja ennek a csajnak? Meghibbant vagy mi? X-D

Aztán először csak meghallgattam a számot. A dallama okés... ráadásul Akon is elég népszerű, vannak neki jó számai... (bár néhány közülük kissé olyan dallamilag, mint egy unatkozó maszturbálós kisfiú -- aki nem tud micsinálni magával -- újból meg újból ráránt uarra a dallamra. Vagy épp mint az "Anyátok közben": Nem történik semmi érdemleges esemény a Bátyás király téren, az írók meg mindig ekkor tesznek bele egy olyan "magánszámot", miszerint "Imre/Zsófi/Vanda vagy Laci éppen baxturbálgat, begunja, majd nem bírja tovább és kitálalja lelki szennyeseit éppen Kingának vagy Szabinak vagy nemtommákinek...." Az egész tisztára uaz! >:-T



Szövegileg -- amikor meghallgattam -- azonnal fülön csapott az, hogy folyton a "penis" és a "sex" szó hall6ó elképesztő gyakorisággal. Ez alapján azt gondolom, hogy az öcsid "szerelmét" zavarta (zavarja) az, hogy egy szám ezt sugallja a párjának, hogy "folyton csak a szex", "mindig csak a pénisz", no meg h. "b**d +"... (Ezúton kérek előre elnézést a mod-októl a szép szavakért... )


Ekkor már megnéztem magát a klipet is a belőtt >>link alapján. Se eleje, se veleje:

Az elején Akon beénekli reklámképpen önmaga meg az előadótársai neveit, majd nagy menőzés közben elindul az egész klip, ami nagyjából arról szól, hogy a srácok önbizalmilag a toppon dicsekednek nagy metroszexualitással, hogy +b**tak egy csajt (ezt utálják a csajok csak igazán, ha róluk, mint bnőkről ily módon beszélnek ill. gkodnak párjaik), de a csaj közben meg abszolút nincs megelégedve a férfi teljesítményével, kielégületlen marad, csávókám meg csak ízetlenül röhög rajta.

Vagyis a mondanivalója mindössze annyi egy nő szemszögéből nézve: "B*ssz+ egy csajt, akár egy Q*rvát, és ne törődj azzal, hogy neki jó-e vagy sem, a lényeg, hogy élvezd ki az aktust, majd a végén élvezz bele akkorát, mint egy tűzijáték!" Magyarul: "Használd ki a csajokat a saját céljaidra, saját élvezetedre!" (Jó, mi?)


Maga a klipben a főszereplő rapper tixta Rihanna, maga a dallam + szöveg tele van efféle pszichés kódokkal, amiket "menőnek" állítanak be az alkotás készítői, voltaképpen egy szánalmas becsteleség. Uolyan, mint Lady Kaka klipjei, amely meg arra buzdítják a csajokat, hogy "fogyizd halálra magad, légy anorex; bánj úgy a pároddal (bébiddel) akár a gyerekeddel: rabszolgaként; xard le a vallásodat, családodat, mert mindaz, ami tégedet életben tart, valójában egy szörnyeteg." Az egész klipje úgy mocskos, ahogyan az ki lett találva.

(Még1x elnézést a modoktól...)


Szal... abszolút értelmetlen maga az egész klip, és ha így erről az oldalról nézzük a dolgokat, abszolút nem csodálom, hogy az öcséd barátnője berágott rá! :-o

Mondom én ezt fiatalként...



* * *

Ti most biztosan jól szétröhögtétek magatokat azon, hogy honnan szedek össze ennyi ossstoba sületlenséget, és biztosan lesznek közöttetek, aki vmilyen tudattalan okból lepontoz a fenti kritika miatt, azonban érdemes a csaj szemszögéből is végiggondolni a dolgot: MIT IS AKAR JELENTENI EZ A SZÁM/KLIP EGYÁLTALÁN???


_ Nem le7, hogy az öcséd bnője PONT ATTÓL FÉL, hogy ez a szám behülyíti a szerelmét, és idővel ... (***pszichés kódok a zenében, amiket nem veszel tudomásul, mégis aszerint élsz, úgy viselkedsz, mert a tudatalattidban a folytonos újrahallgatás által azok rögzülnek!***) úgy fogja őt is kezelni, akár egy r*bancot???

_ Megkérdezte az öcséd azt, hogy mi a baja a nőjének?

_ Felfogta-e egyáltalán az öcséd azt, hogy MIT HALLGAT??? Vagy csak hallgatja "hülyegyerek" módjára, de nem tudja maga se miért?


*** = Maga a klip egy élvez7ő "hipnózis", amit nem mindenki ismer fel, sokan emiatt nem is hiszik el, hogy manipulálni akarják őket agyilag. Ennek a kódjai:

1.) Elektromos zene (Egyenesen a pszichére hat, nyugtat, lazít, befogadóképessé tesz.)

2.) Monoton hangszínű rapszöveg -- amire nem is biztos, hogy odafigyelsz, max alkalmilag, mert CSAK BIZONYOS SZAVAK (kódok) rögzülnek, én is erre figyeltem fel a szám hallgatása alatt... -- váltakozva Akon magasabb hangszínű élvezettel telített éneklésével. A kettő váltakozása erősíti a hatást. A hipnózis uis áll6 egy zenéből, és egy monoton szövegből is akár...

3.) 02:16-nál a zene szólamváltáson megy át, egy kis szekundot (k2-t) emelkedik fölfelé,... (ami csak azoknak mond vmit, akik zeneileg képzettek, a többi automatikusan megkérdezi... "MIVAAN??? :-O") ...ez elkezdi lezárni a hipnotikus hatást. (Ez nem a tv2 Ezoterikus műsora figyelem! Ez a valóság!)



Mi srácok csak röhögünk a csajon, mert azt hisszük hülye, meg megkattant, azonban EGY PILLANATRA LEGYÜNK már AZ Ő HELYÉBEN és vizsgáljuk át a dolgokat az ő szemszögéből is! TE pl. MIT SZÓLNÁL, ha a te csajod r*bancos számokat hallgatna, s aztán idővel elkezdené le is utánozni azt akit hallgat??? 0.o (Most jön tőletek az "-Á, ugyanmár, ez csak egy zene!"-féle duma...)



!!! GONDOLJÁTOK ÁT ti is, MIN RÖHÖGTÖK VAJÁBAN a csajjal kapcsolatban! Sztem nem olyan hülye az a csaj, mint amilyennek mi "kiröhögjük"... 0.o



Kellemes ünnepeket!

Üdv: EE

2010. dec. 24. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát ezért ez akkor is hülyeség. Főleg, ha nem 10 évesekről van szó. Most attól, hogy tetszik egy szám, bban mi a rossz? Pl., ha az i'll kill you c. számot hallgatom, attól még nem fogok senkit megölni. Hülyeség.
2010. dec. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!