Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Öcsém barátnője lop! Mit...

Öcsém barátnője lop! Mit tudunk tenni?

Figyelt kérdés

Páromnak eltűnt egy 5ezrese. Pénteken nálam aludt, azóta nem nyitotta ki a pénztárcáját. Most beszélünk, és mondta, hogy volt benne 2 db 5ezres, és az egyik nincs meg. Azóta pedig ki se nyitotta, mert ma voltunk valahol ahol én fizettem, azóta ő semmire nem költött! Én már máskor is gyanakodtam, mert eltűnt egy fülbevalóm és egy övem is, kiderült, hogy túrkált a cuccaim közt is!


Most mit tegyünk? Ha anyáméknak szólok, tuti leordítják a fejem, hogy hogy mondhatok ilyet, meg hazudunk biztos, meg direkt kitaláltuk és gyanúsítjuk! Pedig tuti ő volt, párom nagyon vigyáz a pénzére! Hogy lehetne ezt kideríteni, és visszaszerezni a pénzt? Nekem nagyon sok értékes dolgom van itthon, lakatoljak le mindent vagy mi??


Egyébként amúgy is problémás a csaj nagyon, máskor tettem már fel itt kérdést miatta...


Köszönöm annak, aki tud segíteni!


2011. szept. 11. 18:32
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
76%

Hát visszaszerezni már elég nehezen fogjátok, de kezdésnek az is megtenné, ha az öcséd dobná a lányt. Fel nem tudom fogni, eddig miért nem tette meg...

Ha az ellopott dolgokat nem is kapnátok ezzel vissza, de legalább elejét vennétek a továbbiaknak.

2011. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Itt a régebbi kérdésem, ha érdekel valakit, milyen gondok vannak még vele...ezek azóta is fent állnak, sőt még súlyosbodtak is valamennyire...

2011. szept. 11. 18:38
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Csakis tetten érés,web kamerás felvétel.Mozgás érzékelős jelzés,csali pénzhez.
2011. szept. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudod valahogyan elkapni, tettenérni? Akkor anyádék is rájönnének, mi a helyzet.
2011. szept. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy nem tudom hogy kéne tetten érni. De ez a csali pénz tetszik. :D
2011. szept. 11. 18:41
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm,ugyan így járt a leendő menyével.

Észrevette,hogy tűnik el a házból a félretett pénz.Ezért a pénz sorozatszámát felírta egy papírra és csak várt.Amikor észrevette,hogy hiányzik X ezer forint akkor megkérte,hogy adjon már fél órára kölcsön neki..A gyanútlan lány odaadta a pénzt,az ismerősöm a lány és természetesen a család szeme előtt ott a helyszínen elővette a papírt,egyeztette a sorozatszámot és a leendő menye már mehetett is végleg a házból.

Hátha beválik nálatok is.

2011. szept. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Utolsó válasz is tetszik. Én most megjelöltem az eldugott 10ezresemet, lefényképeztem és eldugtam a fényképet a gépemen. Ott úgyse tud túrkálni mert le van kódolva. Pénzt is jó helyre rakom, de ki tudja mikor figyel ki vagy mikor túrkál jobban is...de most ez nagyon kiverte a biztosítékot. Olyan ideges lettem, hogy komolyan szédülök meg hányingerem lett...
2011. szept. 11. 18:52
 8/37 anonim válasza:
43%
Kérj egy 5ezrest az uradtól, verd meg a csajt, tedd a zsebébe, húzd anyud elé, vedd ki a zsebéből. és bummm így készül a tettenérés XDD
2011. szept. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Hát tényleg már csak egy jó verés segítene, szívesen megtenném, mert amúgy is kicsit vehemensebb típus vagyok... :D Mert múltkor beszéltem vele, hogy nem normális amit csinálnak öcsémmel, aztán csak nyomatta a jópofit, aztán hallottam, hogy öcsémnek meg kiakadva ordít, hogy én letámadtam meg bántottam őt...egy kis álszent ribanc...
2011. szept. 11. 18:54
 10/37 anonim ***** válasza:
94%

Az jó ötlet, hogy megjelölöd a pénzt.

Esetleg nem tudod bezárni a szobádat? Vagy kezdj el te is turkálni nála, amikor nem látja, aztán egyszer talán találsz is valamit, ami nem az övé.

2011. szept. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!