Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan rajtam kívül,...

Van itt olyan rajtam kívül, aki nem szereti az anyját? Ha igen, mi ennek az oka? Tartjátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem.Az oka az,hogy agresszív alkoholista,és így kellett felnőnöm nekem és testvéreimnek is.

Lassan 15 év nem láttam,de nincs is szándékomban meglátogatni..Azt se tudom hol lakik,hogy él-e egyáltalán..de nem is érdekel..Abból a pokolból amibe ő kényszerített minket köszönöm nem kérek többet.

2010. dec. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Funktasztikus ***** válasza:
én csak mondom neki amikor haragszok rá de szeretem:)
2010. dec. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én gyermekkorom úgy telt,hogy anyával pasiról pasira költöztünk,6éves koromtól halgattam hogy a másik szobába hogyan éli mindíg mással a szexuális életét.Soha nem törődött velem,szerinte kimerül a gondoskodás abban ,hogy ruházott és kaptam enni,ha ezt felhoztam,mindíg azt mondta,másoknak még ennivaló sem jut.

Most is önző,minden pénzét magára költi,ránctalanítókra és mindenféle kozmetikai kezelésre.Ha kérek tőle suliba 200ft-ot hogy vegyek kaját(ha esetleg nincs időm csomagolni magamnak)akkor azt is visszakéri tőlem.

Emellett ha itthon van folyton iszik és agresszív a mostani barátjával is csak azért van,hgy anyagilag kihasználja.

Sosem feleltem meg neki semmiben és nagyon rossz a viszonyunk.(Pedig nekem nincs más élő rokonom akivel tartanám a kapcsolatot)

A párommal hamarosan összeköltözünk ha minden jól megy és végre egy életre megszabadulok tőle.

21/L

2010. dec. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem az anyámat, igaz ő sem engem. Nem kívánt gyerekként jöttem a világra, és ő csak a bátyámat szerette igazán, aki sajnos autóbalesetben elhunyt. Azt sem tudom, hogy él e még. Annyit tudok, hogy Amerikában van, de hogy hol, azt nem.
2010. dec. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12:39 mélyen megértelek,az én Édesanyám is alkoholista, de már nem utálom,mert SEGÍTETTÜNK neki,mert beteg! Nem hiszem el azt ,ogy nem hagyja!!! Ő se hagyta, de megtettük,kihoztuk a mélyből! Mostmár 10 éve élvezi az unokáit újra...:) Segítsetek neki, ő nemtudja mi a jó és a rossz!
2010. dec. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ma 13:13

Nem segítünk,mert nem érdemli meg..Sokkal nagyobb fájdalmat bűnt követett el,hogy azt megbocsájtsuk..

Nem akarok a részletekbe belemenni,de elég annyi(és talán itt megérted miért nem vagyunk hajlandóak támogatni,segíteni) hogy mi 4 -en voltunk testvérek.3 lány és 1 fiú öcsém volt..A kisöcsém szegénykém mindig úgy érezte,hogy kötelessége megvédeni a lánytestvéreit.Amikor anyánk részeg mámorában véresre vert minket az öcsén aki akkor volt 14 éves mindig igyekezett elé állni,lefogni,hogy hagyja abba a verést..Sokszor ő kapta a legtöbbet.Állandó védekezés volt az életünk..Apánk 3-4 műszakba menekült,és igaz utólag megadta a magáét anyunak,de akkor már meg voltunk verve többször is..Egy nap az anyám szokásos alkoholos mámorában ordítva közölte,hogy elhagy minket végleg.A nővérem mondta neki,hogy éppen ideje.Így fogta a 4 éves húgomat,és elment vele..A nővérem sírógörcsöt kapott,hogy elvitte a pici lányt,aki a kedvencünk volt..Az öcsém különösen szerette,ezért utánuk ment,hogy a föld alól is előkeresi őket..Megtalálta őket férfiak társaságában..A húgomat az öcsém taxiba ültette,hogy vigyék haza,de közben veszekedett anyuval..A húgom szerencsésen hazaért..Az öcsém nem! Ugyanis nemcsak anyám volt részeg,hanem a férfi társaság is(lévén,hogy este volt már) és 3 felnőtt ember letámadott egy 14 éves fiút aki a húgáért ment..Nem tudom mi történt utána.A rendőségen azt mondták,hogy baleset volt,és az öcsémet véletlenül ütötték el kocsival.Ott helyben meghalt.A férfiak és az anyám is felfüggesztett ítéletet kapott,de ez nem hozta vissza az öcsémet..

Apám akkor összeroppant,és akkor lépett,de ez is késő volt már..

Ennek már több mint 20 éve,de mai napig egyikünk sem heverte ki,és nem tudunk megbocsájtani..Tudod túl sok a HA...

-Ha nem ivott volna még ma is élne

-Ha nem vitte volna el a kishúgit még ma is élne

-Ha nem lettek volna ott azok a férfiak még ma is élne

-Ha mindannyian mentünk volna az öcsémmel még ma is élne..

Így érted már miért nincs bocsánat??

2010. dec. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez elég durva...Én teljesen megértelek első válaszoló. Engem is fizikailag bántalmazott az anyám, pedig nem is volt részeg, egyszerűen olyan kedve volt. Volt, hogy betörte az orromat,meg amúgy is folyamatos lelki terrorban tartott minket (nővéremet és engem). Én sem tudok neki megbocsájtani.
2010. dec. 22. 13:38
 8/9 anonim ***** válasza:

12:39 Sajnálom...ez tényleg nem a szerencsésebb eset, mint a mienk!

Kérdező! Ha bántalmaznak,fordulj a családsegítőhöz ott ahol helyileg laksz,ha mást nem, időt kapsz,míg felnősz és saját lábadra állsz/ nemtudom hányéves vagy/. Nem szabad hagyni,mert csak tovább fajul a durvaság! Sajnálom,hogy nemtudok nektek segíteni,fordulj hozzáértő CSALÁDSEGÍTŐKHÖZ!!!!

2010. dec. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már nem élek vele. Azért is írtam múlt időben. De azért köszi a választ!
2010. dec. 22. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!