Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tartjátok a kapcsolatot az...

Tartjátok a kapcsolatot az első szerelemmel, ha már mással összeházasodtatok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyből hozzá rohantam, mikor döglődött a házasságom, mikor zátonyra futott, mikor vége lett...
2011. márc. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Közösségi oldalon be vagyunk egymásnak jelölve, mint ismerős. Ha találkozunk köszönünk egymásnak, de ennyi.
2011. márc. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Első vagyok. Már nem tartjuk a kapcsolatot, de a neten természetesen figyelemmel kísérem, hogyan alakul az élete :) Nekem mindig Ő lesz az első nagy szerelmem, bármi történjék is :)
2011. márc. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
közösségi oldalon pár hónappal ezelött bejelölt,de engem csak idegesít ,h néha irogat. ha nem irok elég lelkesen neki,akkor unalmasnak tituál,és lelép
2011. márc. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Csak az ügyvédeinken keresztül.
2011. márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Közösségi oldalon igen,de más egyéb módon egyáltalán nem. Ha valakinek már a felesége vagyok,akkor nyilván nem fogok az első szerelmemmel foglalkozni olyan szinten... ha találkozunk,köszönünk,megkérdezzük,ki hogy van,de eszem ágában se lenne semmilyen módon újra közeledni hozzá, szerencsére nincs is okom rá. Az első szerelem emléknek szép,de nem gondolom,hogy tartanunk kell a kapcsolatot,kivéve ha mondjuk egy baráti társaságba tartozunk.
2011. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem. miért tenném? semmit nem jelent már nekem. igaz h plátói volt. csóknál tovább (noha 16-18 évesek voltunk) sosem jutottunk.
2011. márc. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!