Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem unod a "mit vegyek"...

Nem unod a "mit vegyek" kezdetű kérdéseket?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 16:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom mi hasznos van bennük.Mindig ugyanazok a sablonos ajándékötletek,hisz ismeretlennek szólnak a tippek. Parfümcsomag,könyv,ruha....férfiaknak foci vagy barkács cucc,esetleg pia,nagymamáknak fénykép az unokákról vagy bonbon.Barátnak fényképes párna vagy saját készítésű naptár.Soha egy igazán izgalmas ötlet,gyűjtjük a semmit,napjában 10-szer.Ez megy minden ünnep előtt.Már előre félek a Valentin naptól.
2010. dec. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%
Bárteljesen mással kapcsolatban tettem fel kérdést, de az egyik válaszban említettek egy dolgot, aminél a homlokomra csaptam, hogy mekkora ötlet! Meg is vettem :)
2010. dec. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
80%
Engem az zavar, hogy nincsen külön almenüje. Viszont maga a kérdés is idegesítő. Honnan tudjam, hogy kinek a férje, fia, akárkije minek örülne? Ő ismeri, az ő rokona, barátja, párja, nem az enyém.
2010. dec. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
70%
Ugyan, az emberek a saját családtagjaikat sem ismerik igazán, fogalmuk sincs, mire vágynak, mit szeretnének, mert nem figyelnek rájuk évközben. Pedig erről kéne szólnia ennek a párnapnak legalább...
2010. dec. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
90%
Dehogynem. És ha valaki ötletet akar, csak beírja a keresőbe, mert legalább 1000 ilyen kérdés van már, a válaszok mindig ugyanazok, néhány helyen megspékelve egy-egy 'használd a keresőt, barom!' kijelentéssel. Ha igazi családtag/barát lenne, nem csak azért használná ezt a szót, mert mást nem tud, akkor szinte gondolkodás nélkül tudna ajándékot venni. Talán kicsit foglalkozni kellene a 'szeretteivel' az év más napján is, és lenne ötlete bőven.
2010. dec. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Dehogynem ...

Én inkább kiakadtam rajta,hogy idegenektől várja el, hogy megmondjuk mit vegyen....

Honnan tudjam/tudjuk,hogy mit szeret az ő rokona/barátja sb.. ... :S

2010. dec. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

(al)kategóriát a mit vegyek/mit kaptál kérdéseknek!

-karácsonyra

-szülinapra

-valentin- napra

....

2010. dec. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!