Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem unjátok még a "Mi ez a...

Nem unjátok még a "Mi ez a nagy Amerika ellenesség" kezdetű kérdéseket?

Figyelt kérdés
Minden este van vagy három és Magyarországon vagyunk.
2010. dec. 28. 23:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim ***** válasza:
65%
Amerika meghódít mindent! Már csak a gyk hiányzott, úgyhogy most jön ide:D
2010. dec. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 A kérdező kommentje:
Látom. :)
2010. dec. 28. 23:42
 3/95 anonim ***** válasza:
56%
Nincs minden este. És látom nem tudtál ellenérveket felhozni, csak nem hiszed el a tényeket.
2010. dec. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/95 anonim ***** válasza:
50%
Abszolút nem unom. Végre egyre több ember észbe kap, hogy egyáltalán nem "divatos" és főleg nem "menő" dolog Amerika irracionális utálata, és leleplezzük a kisebbségi komplexusos agitátorokat, akik csak azért fikázzák egyfolytában Amerikát mert irigyek az amcsikra, amiért ott már a 80-as években is királyság volt, nekik meg a kommunizmusban kellett felnőniük.
2010. dec. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/95 anonim ***** válasza:
71%
De, már rohadtul unom.
2010. dec. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/95 A kérdező kommentje:
Milyen tényeket te idétlen? És mire kellene ellenérveket felhoznom? Arra hogy miért unnjuk? Mert minden este jön egy idióta aki felteszi ezt a kérdést kicsit másképp. Ennek ellenére keresővel sem találsz mégegyet mert szerencsére mindig törlik is. Te meg fogd magad és költözz ki amerikába. Idegesítsd az ottaniakat a baromságaiddal!
2010. dec. 28. 23:52
 7/95 A kérdező kommentje:

"Abszolút nem unom. Végre egyre több ember észbe kap, hogy egyáltalán nem "divatos" és főleg nem "menő" dolog Amerika irracionális utálata, és leleplezzük a kisebbségi komplexusos agitátorokat, akik csak azért fikázzák egyfolytában Amerikát mert irigyek az amcsikra, amiért ott már a 80-as években is királyság volt, nekik meg a kommunizmusban kellett felnőniük."


Gyermekem, de akkor mért nem mentek ki? Vagy mért nem mentetek már a 80as években? És nem kellett volna ilyen szar országban szenvednetek.

2010. dec. 28. 23:53
 8/95 anonim ***** válasza:
40%
És pont ez az, hogy úgy bélyegeztek meg egy országot, hogy nem is éltetek ott és nem is ismeritek őket. Igaz én sem éltem ott de egy rokonom elmondta a tapasztalatát. Ő utálta a Amerikát, de rájött, hogy ott is sima, ugyanolyan emberek élnek mint itt.(kint volt egy ideig, munka miatt) Csak jobb életszínvonalon.
2010. dec. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/95 anonim ***** válasza:
35%

"Gyermekem, de akkor mért nem mentek ki? Vagy mért nem mentetek már a 80as években? És nem kellett volna ilyen szar országban szenvednetek."


Én 90-ben születtem, a 80-as években meg kb. minden épeszű ember kiment volna, csak ugye nem tudtál felülni egy Bécsi gyorsvonatra azt csá, hanem egy bizonyos szögesdrótakadály és egy kommunista diktatúra vágott el minket a Nyugattól.

2010. dec. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/95 A kérdező kommentje:
Nem bélyegeztem meg, vagyis nem az országot, hanem azt az idiótát aki ezt minden este megkérdezi.
2010. dec. 28. 23:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!