Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haldoklik a magymamám és a...

Haldoklik a magymamám és a férjem elment bulizni, (céges buli 5-kor kezdődött) előbb hívtam, hogy mikor akar hazajönni, de semmi konkrétat nem mondott, mit szóltok ti ehhez?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 22:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
lehet hogy nincs olyan kapcsolatban a nagymamáddal.. nem tudom mindenesetre igazán hazamehetne.
2010. dec. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Mikor elment mit mondtál neki? Menjen csak nyugodtan és érezze jól magát vagy kérted,hogy maradjon,de ő mégis ment?
2010. dec. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Könnyelműség lenne ítélkezni a körülmények alaposabb ismerete nélkül. Miben tud(na) segíteni a férjed (természetesen a lelki támogatáson kívül)? Otthon haldoklik-e a nagymama, vagy kórházban van? Mennyire kötődött a férjed a nagymamához? Együtt laktok-e? Stb.-stb...
2010. dec. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%

Azért ez jelent valamit. Ha a párom szomorú, és szüksége van arra, hogy mellette legyek, akkor is mellette vagyok, ha éppen a Nobel-díjat kellene átvennem.

Mi a fontosabb? Berúgás néhány munkatárssal, vagy a párom vigasztalása a nehéz órákban?

2010. dec. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
mondtam, hogy menjen, mert céges, de azért kb 8 körül jöjjön haza. pici babánk van, karácsony is közeleg, meg nagyon szomorú vagyok nagyi miatt. most kéne, h együtt legyen a család...
2010. dec. 22. 22:22
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
Először is nagyon sajnálom,és maximálisan átérzem a helyzetedet!Az én nagyim nyáron halt meg, a kis fiunk 2 éves volt akkor.Az én férjem is bulizott előző este,amikor már kritikus volt a helyzet,ráadásul másnap egész nap dolgozott(délben halt meg a nagyim),de én úgy gondoltam,amikor kell,mellettem lesz...így is volt.Szerintem ezért ne neheztelj rá.
2010. dec. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%

Nagyon sajnállak, a nagyid és a férjed miatt is, őszintén :(

légy erős és beszéljétek meg a férjeddel hogy ezentúl szeretnéd ha számíthantál rá amikor szükséged van rá mert jóban-rosszban, erről szól a házasság, többek között.

Ha én férjem tartana fontosabbank egy bulit akkor biztosan kegyelenül rosszul esne.

2010. dec. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
22%

Szia!


Sajnálom a nagymamádat, elég bunkü a férjed.

Az én párom is céges bulin van, én meg itthon a babánkkal.Én 22-re mondtam,hogy jöjjön haza,de persze hogy nem jött még.Szabad tudni a cég nevét?

2010. dec. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%

Szia! Most jön a karácsony, pont eleget lesz együtt a családotok. Értem a körülményeidet, de nem lennél beljebb, ha a férjed otthon ülne, mert te szomorú vagy. Ha jól értem, erről az egy estéről van szó, szerintem ne csinálj cirkuszt.


Vicces, de az én párom is céges vacsin van. Nem hívtam fel, majd jön, ha akar. Egy évben 1-2 ilyen alkalom van összesen, hogy a kollégákkal összejönnek, ki lehet bírni...

2010. dec. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%
Az előttem lévő hozzászólóval teljesen egyetértek!
2010. dec. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!