Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem holnapután fog...

A férjem holnapután fog hazajönni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már nem láttam a férjemet 5 hónapja de végre holnapután hazajön (katona). Kedveskedni szeretnék neki de nem tudom mit csináljak. Főzzem a kedvenc ételét, ha kipihente magát menjünk el valahová vagy mit csináljak? :) Volt olyan, hogy egy évig nem láttam és hamarabb jött mint amire számítottunk ezért nem tudtam semmit csinálni. Azt szeretném, hogy jól érezze magát. Nektek van valami jó ötletetek?

Értelmes válaszokat szeretnék :)

25/N


2010. júl. 11. 13:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

kényeztesd a végtelenségig, na persze oda vissza!

Jól ellesztek szerintem a nélkül hogy meg lenne tervezve!Jó szórakozást és kellemes mamás papás játszást!

2010. júl. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy ilyen sokáig nem látod,külföldön katonáskodik?

Szerintem,ha ilyen sokáig nem látott,biztosan kettesben szeretne veled lenni!!A kedvenc étele nagyon jó ötlet,romantikusan,gyertyafénnyel,és palack jó fajta vörös vagy fejér borral!!A helyedben vennék egy csini,új fehérneműt,esetleg egy helyes lenge nyári ruhát,szolíd smink,esetleg fodrász(ha a kereteidbe belefér)!

Aztán a többit majd kitaláljátok együtt! :)

2010. júl. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 thegodswhip ***** válasza:
46%
Süssél neki valami finomat, majd elégítsed ki orálisan.
2010. júl. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Fehér bor,bocsi,félreütöttem
2010. júl. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aznap ne menjetek sehova, biztos annak örülne legjobban, ha otthon lehetne végre..Beszélgessetek, kényeztesd,Főzz neki, hidd el, nagyon fog örülni neki..
2010. júl. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
szerintem szex kifulladásig, de csak miután együtt lefürödtetek.
2010. júl. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Főzd a kedvenc ételét. De gyertyafényes vacsi legyen. Egy jó bor, díszes gyertyetartók. Valami szexi fehérnemű, szex, és az elmaradhatatlan női praktikák; szárított rózsaszirmok, olajok, illatok, gyertyafény. Sok szerencsét!
2010. júl. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
kedvenc kaja ok, de kizártnak tartom, hogy 5 hőnap után a hálószobán kívül bárhova akarna menni ;)
2010. júl. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%
egyetértek 13:53mal! :)))
2010. júl. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Viszont azt is vedd figyelembe, hogy valószínüleg nagy út lesz a háta mögött, hullafáradt lesz.

Magamból kiindulva, akármivel kedveskednek, sose tudom élvezni, csak aludni akarok, hogyha pl másik kontinensről jön.

Szóval igen szerintem is a konyhából a hálóba vezessen az utatok, a többi tőle függ.

2010. júl. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!