Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengedték, vagy megengeditek...

Megengedték, vagy megengeditek, hogy egy 17 éves lány a barátjánál aludjon, mondjuk egy hónapban 1-2x, de csak akkor ha koncertre mennek, és nem tud már éjjel hazajönni?

Figyelt kérdés
Féltem, de végül is már nem 14-15 éves. Éa tényleg nem tudna hazaérni... Vagy Ti szigorúbbak lennétek,és korainak tartanátok?
2010. ápr. 18. 20:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ha ismerem a barátját, és tudom, hogy megbízható a srác az esetben természetesen el engedném, tudjam milyen emberekkel megy el, h ha ilyeneket megtiltasz a gyerekednek mást fog kitalálni sajnos már csak ilyenek a gyerekek, "hazudni tanít aki tiltással nevel". Ha nem ismered a barátját kérd meg h hívja át és ismerd meg.
2010. ápr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%
igénye van már arra, hogy bulizzon, koncertezzen. És igen, inkább aludjon a barátjánál vagy a fiú nálatok, ha hazakiséri. Egy 17 éves lány ne mászkáljon egyedül az utcán késő este, pláne éjszaka.
2010. ápr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
51%
Inkább a barát aludjon nálatok egyenlőre...szerintem
2010. ápr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Én megengedném.

Szeretkezni tudnak máskor is, különben is már rég megtörtént az első, gondolom.

Legalább tudod, hol van, persze csak ha ismered a fiút.

Különben is, inkább üljön a busz/vonatmegállóban a reggeli elsőre várva egyedül? Vagy ne menjen koncertre?

17 éves, már nem kislány. Ha bízol benne, mert már bizonyított, és épp nincs büntetésben, akkor engedd nyugodtan. :)

2010. ápr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
100%

Nem vagyok sokkal idősebb, és fiú is, de ha ismered a lány barátját, és megbízol benne, és tudod, hogy elég esze van, akkor nyugodtan engedd el szerintem. A korainak semmiképp nem tartom, pont abban a korban vannak.


22f

2010. ápr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónap híjján 17 voltam, amikor összejöttem életem első nagy szerelmével. Anya sokáig nem engedte meg, h együtt aludjunk, bár mi tényleg csak aludtunk volna :) Aztán a féléves "évfordulónk" előtt elküldött nődokihoz, és megengedte az együttalvást :) Hozzáteszem, h pár alkalommal előtte már titokban aludtunk együtt (azt mondtam, h bulizni megyünk és máshol alszunk - érdekes, h így megengedte -, közben náluk aludtunk), és tényleg nem volt szex. Az volt a kifogása, h egy faluban lakunk, 20 percre egymástól, minek akarunk együtt aludni... hiába magyaráztam, h jó összebújva elaludni, felébredni együtt - erre megpróbálok emlékezni, ha lányom 17 lesz :)

Szóval, az első engedélyezett alvás után már minden hétvégén hol náluk, hol nálunk együtt aludhattunk.

Ha ismered a fiút, bízol benne - tehát nem vmi 2-3 hetes kapcsolatocska, akkor engedd meg neki nyugodtan.

2010. ápr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem engedték meg (nem is voltam a szüleimmel jóban soha). Gyerekem még nincs. Ha lenne, és ismerném a barátját, régebb óta együtt lennének, megbíznék benne, akkor simán megengedném.
2010. ápr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem sem korai.Nekem is megengedték 17 évesen,hogy elmenjek 1 hétre fesztiválozni,és nyaralni a barátaimmal,vagy koncert után ott aludjak barátnőmnél/barátomnál.
2010. ápr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%

Én 17 éves lány vagyok,ha számít a véleményem,tapasztalatom.

A barátommal én több,mint 1éve vagyok együtt,de 6-7éve ismerem már,anyuék is ismerik.Egyik hétvgén itt alszunk másikon ott,de nagy bizalommal enged el.Bármikot mehetek bulizni vagy koncertre.Bízik bennem és a páromban is.

Szóval,ha a lány megbízható,felelősségteljes,akkor ellehet engedni.A baártot érdemes megismerni előtte.Ha ilyen rosszalak lenne(Drog vagy ilyesmi)hát nem szívesen engedném el én se a gyerekem vele.

2010. ápr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%

Megengedném.

L/24

2010. ápr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!