Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám kimegy Ausztriába...

Anyukám kimegy Ausztriába dolgozni, és egy hónapban csak 4 napra fog hazajönni, de hogy fogom én ezt kibírni?

Figyelt kérdés
Azzal kezdeném hogy nem vagyok b*zi csak nagyon szeretem anyámat 8 éves koromig egyedül éltünk (most nevelőapám van) és nem tudom hogy mit fogok csinálni egész hónapban, 3 napot fogom látni egy hónapban... Van valaki aki így van?? :S 14/F
2011. júl. 3. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

természetes, hogy nagyon fog hiányozni.

Esténként levelezés? scype? egyszer-egyszer néha te is meglátogathatod, nincs messze! :)

2011. júl. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem megoldható, hogy te is vele tarts Ausztriába?
2011. júl. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Elleszel..főleg ha nagyon szereted ANYÁDAT...látszik hogy mennyire szereted..látszik hogy megadod neki a kellő tiszteletet.
2011. júl. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Es te nem tudsz velemenni? Biztosan nem lesz könnyü megszoknod. Attól függetlenül, hogy szereted az anyukàdat, miért neveznének b...nak?
2011. júl. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mohács - Ausztria?? kicsit húzós...:D Nem megoldható hogy vele menjek...
2011. júl. 3. 20:17
 6/11 anonim válasza:
Skype, MSN :))
2011. júl. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
71%-os.most miért kell belekötni h azt írta "anyámat"?a kérdésben még azt írta anyukám...én is szeretem az anyukámat,mégis sokszor mondom azt mikor szóba kerül h "anyám"
2011. júl. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert mégis, hogy kéne neveznie?? Az anyja nem?? Én is ha beszélek róla, anyámnak nevezem, mert az anyám, ezt nagyon nem lehet ragozni...

Akkor kellett volna beszólnod, h muternak hívja, de így nem értem mit kötözködsz.

2011. júl. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Èn is messze vagyok a csalàdomtól, de a skype sokat segìt, szinte többet dumàlunk, mint mikor együtt voltunk. Tanulj emelt szinten nèmetet, ès talàn felvennènek ott közèpsuliba, de ha nem, akkor is tanuld a nyelvet, ki tudja meddig akar majd anyukàd maradni.
2011. júl. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

20:16-os te mekkora egy paraszt vagy!!!!!!!!!!!!!!!!

Hidd el, van olyan ember is aki hiába hívja édesanyámnak az anyukáját, mégis nem úgy viselkedik.

2011. júl. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!