Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fura néhány ember...

Miért fura néhány ember számára, hogy nekem édesanyám nem szól bele az életembe?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, van egy kapcsolatom. Ma beszélgettem pár barátnőmmel.Kíváncsiak voltak rá, milyen a párkapcsolatom, hogy vagyunk, ilyesmik... És rákérdezett egyikőjük, hogy anyukám mit szól ehhez a sráchoz. Mondtam nekik, hogy örül neki, mert rendes srác. Erre kérdezik, hogy ennyi? hogy örül neki? és kész?

hát meglepődtem

Nekem anyukám nem szól bele az életembe. Ha tanácsra van szükségem úgy is kikérem a véleményét, de soha nem volt még olyan, hogy azt mondta volna, hogy ne járj ezzel, ne járj azzal. Soha, egyik testvéremnek sem szólt bele a kapcsolataiba.


Törődik velünk. Jó a kapcsolatom vele.


17L


2010. szept. 9. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Az én anyám minden pasimat elzavarta, mert neki soha senki se volt szimpi, és anyám engem is folyamatosan alázott. Később elköltöztem, mert anyám gonosz hárpia, és így a barátommal élünk 6 éve tökéletes boldogságban :)
2010. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

én anyám is ilyen szerencsénk van ;D sokaknak beleszólnak de csak felesleges idegeskedést érnek el vele

f19

2010. szept. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ez teljesen jó dolog. Nem is értem, miért veszik sokan törvényszerűnek, hogy egy szülőnek utálnia kell a gyereke partnerét, vagy legalább is ferde szemmel nézni rá, korlátozni a találkozásaikat, stb. Ha a gyerekkel nincs gond, nem helyezi a kapcsolatát a többi kötelessége elé (értsd: nem megy a tanulás rovására a találkozgatás), jól megvannak a fiúval, nem viszi rosszba, akkor nem is kell ebbe beleszólni.
2010. szept. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Mert olyan sok a furi szülő, hogy már az vált természetessé. A te anyud egészséges. Bár biztos, hogy félt téged, nem teszi nevetségessé magát a szivatásoddal. Sok anya azt hiszi, sosem nő fel a lánya és terrorizálhatja kedve szerint. Aztán amikor felnő a gyerek és elmenekül otthonról, nekik áll feljebb.

Na ilyesmiben élnek akik csodálkoznak.

Anyukádnak nyomj 1 puszit! (-:

22/L

2010. szept. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem az a normális dolog, ahogyan Ti éltek édesanyáddal. Titkon mindenki valami hasonlóra vágyik, szerintem.
2010. szept. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk is dettó ugyanez volt,mint nálatok.Az én barátnőim/osztálytársaim is furcsállották,de ez (lenne) a normális.
2010. szept. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Az LENNE a normális, ami nálatok van, de a családok többségénél a szülők elmennek egyik-másik végletbe, vagy elhanyagolják a gyereket, az meg elkallódik, vagy belekotyognak az életébe (anyunak pl. gyerekkorban nagyon jó érzéke volt az énekléshez, a tanárai még a rádió kórusába is javasolták, vidéken éltek, anyunak nagy dolog lett volna, nagyanyám viszont azt mondta, hogy ő nem qrvát nevel, és nem engedte, anyuból tanítónő lett végül, a szülei nem becsülik mai napig, a 2 testvére orvos lett, ők a kedvencek, őket nem korlátozták, mindkettő magánélete csőd).
2010. szept. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Az én anyukám is ilyen.:) Szerencsére..
2010. szept. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én anyum is ilyen,és ennek örülök nagyon :)

16/L

2010. szept. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a te anyukád a normális eset, minden más variáció rosz irányba terel. Én tui nem engedném, hogy valaki beleszóljon, milyen lányt válasszak. Nehogy már valakinek az anyja döntse el kivel legyen-ne legyen. A régi világban volt ez 'divat', de értelme sem volt sok, manapság meg vicc kategória.
2010. szept. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!