Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy legyen végre...

Mit tegyek, hogy legyen végre egy kis karácsonyi hangulatom?

Figyelt kérdés

Már évek óta nem olyan a karácsony,mint gyerekkoromban volt,és ez csak évről-évre rosszabb lesz.Tavaly még vártam vmennyire a karácsonyt,idén már az se.Igazából nem érdekelnek az ajándékok,nekem nem is kell semmi,csupán az hogy békesség és szeretet legyen itthon,anya ne idegeskedjen,és főleg ne veszekedjenek a szüleim,mert mostanában elég rossz itthon a hangulat.Egyáltalán nincs karácsonyi hangulatom,főleg,hogy most így a felnőttség határán vagyok,úgy érzem,persze még rengeteget fogok változni,de mostanában kezdtem el komolyabban is változni,és már nem tudok úgy örülni,mint egy gyerek,át értékelődött az értékrendem is teljesen.Azt szeretném,ha a szüleim és a testvérem boldog lenne,ne vitázzanak,ne idegeskedjenek,nem számít,ha nincs meg még ez-az,csak legyen szeretet.

Úgy érzem,hogy vmi nagyon hiányzik az életemből,de nem tudom pontosan,hogy mi az.Veletek is volt már ilyen?

17/L


2010. dec. 23. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:

> Veletek is volt már ilyen?

Pontosan ugyanez...

Nem tudom mitől van. :(

2010. dec. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a karàcsony a gyermekeknek a legszebb.
2010. dec. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szintén. Hát ez van, még a szilvesztert sem várom, lehet inkább itthon gitározok, filmezek, kajálok, aztán éjfélkor lefekszem olvasni, vagy zenét hallgatni és dögleni.

Na bumm, nem maradok le semmiről.

A karácsony,név és szülinapok is csak napok,jobb szeretem az olyanokat,amiknek smemi kötelező-örülés szaga nincs,inkább ha magamnak tehetem különlegesség,na, azokat bírom.

2010. dec. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!