Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apámnak születésnapjára...

Apámnak születésnapjára szeretnék egy kis játékos feladványcsokrot összeállítani, ebben kérnék segítséget (? )

Figyelt kérdés

Az ötlet onnan jött, hogy tavaly karácsonykor úgy kaptam meg az ajándékomat, hogy egy madzagot kellett követnem, fél méterenként egy fecni rajta, azon egy kérdés a családról. Jó válasz esetén továbbmehettem.


Apám karácsonyi születésű, az ajándék már megvan, de szeretnék egy olyan játékot csinálni, hogy a lakás és a kert különböző részei között kell "szaladgálnia", de mindig az egyik feladvány kitalálásával tudja meg a következő helyet. Végül így találná meg az ajándékát is.


Kis mondókákra gondoltam, amolyan rejtvényekre (de azért nem túl nehézre, nehogy a kertben fagyjon kockára szegény). Hasonló elvre épült a Die Hard 3. is, ott BW rohangált és feladványokat oldott meg. Azok kicsit nehéznek tűnnek a mostani helyzethez, de hasonló elv mentén szeretném elkészíteni ezt is.


Ha van ötletetek, hogy hogyan vezessem rá a következő helyszínekre, nagyon megköszönöm a segítséget!


2010. dec. 23. 14:51
 1/2 A kérdező kommentje:

Egyébként egy ágaprítót kap és valahol a feladványokban terveztünk egy "gallycsokrot", amire rátűzném az egyik fecnit. Direkt nagyon ronda, száraz ágakból lenne összeállítva, hogy legyen egy kis meglepődés az elején és az ajándék megtalálásakor álljon neki össze a kép, hogy miért kapott ilyen randa "csokrot" :)

De elbizonytalanodtam, hogy ezzel kezdjünk, hogy átadjuk, "boldog szülinapot" és hagyjuk neki, hogy megtalálja a cetlit, illetve értetlenül nézzen egy darabig, vagy inkább az utolsó állomás legyen a gép előtt...?

2010. dec. 23. 14:54
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos csak most akadtam a kérdésedre, hogy sikerült a karácsonyi meglepetés?
2011. márc. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!