Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 35 évesen, egyedülálló anyakén...

35 évesen, egyedülálló anyaként, egy kisiskolás gyerekkel mennyi esély van rá, hogy valahol külföldon - angol nyelvterületen - házvezetői munkát kapjak úgy, hogy a gyereket is magammal viszem?

Figyelt kérdés
Esteleg tud valaki olyan oldalt, ahol ilyen munkára lehet jelentkezni?
2010. dec. 23. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, elég necces szerintem, hogy gyerekkel együtt felvegyenek, DE ha sikerül, mindenképp jót fog tenni a gyerekednek, hogy angolul is megtanulhat, főleg ilyen kis korban jobban ráragad, főleg ha olyan környezetben van.
2010. dec. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Ez sok mindentől függ.

A gyerek nyílván negatívum, de ezt ellensúlyozni tudod egy szuper nyelvtudással, valami diplomával, esetleg szakképzettség, vagy sok éves tapasztalat, színvonalas ajánlásokkal, és persze protekcióval. Mert sajnos bizony még ehez is sok-sok protekció kell.

2010. dec. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
92%

Esélyed van,gyerekkel is.Tudom,mert én 14 éves gyerekkel 34 évesen mentem ki Angliába..

De olyat nem fogsz találni ahol házvezetőnőként a család magához fogad gyerekkel együtt.Ez kizárt.

Ugyanis házvezetői munka nem egy családnál van 8 órán keresztül..

Én is házvezetőnőként dolgozom..Vagyis ahogy itt gondolják..Minden nap megyek több családhoz.Van amikor több a munkám mint az időm.Nagyjából egy családnál 2-3 órát vagyok ott,és megyek a következő családhoz.Már ki alakult,hogy kihez mikor megyek.De nem lakom egyiknél sem,hanem lakást bérelek..

Ha házvezetőnőként akarsz dolgozni akkor csak úgy tudsz,hogy bérelsz egy kis stúdiólakást vagy szobát kettőtöknek..Amíg a gyermeked iskolában van addig te tudsz dolgozni..Szép lassan ki tudod alakítani..De mint írtam olyan családot nem fogsz találni ahol gyerekestül odaköltözhetsz..Még valamit..Mennyire tudsz angolul?(mert a nyelvtudásra szükséged lesz,hacsak nem vagy olyan szerencsés mint én voltam kevés nyelvtudással)

Üdv 38/N

2010. dec. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!