Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek nincs pénze,...

Ha valakinek nincs pénze, hogy eltemesse a családtagját akkor mi történik?

Figyelt kérdés

Hála istennek senkit nem kell temetnem, csak úgy eszembe jutott. Eddig nagymamám halt meg, de tudom, hogy öt is csak úgy tudtuk eltemetni, hogy spórolt a saját temetésére pénzt ha meghalna. De fogalmam sincs, hogy mi lett volna ha nem spórol...anyám egyedül nevelt engem és a húgomat, minimálbérböl, biztos nem tudta volna kifizetni. Ahogy jelenleg én sem, akárkim meghalna...

Ilyenkor nem temetik el vagy mit csinálnak?


2010. dec. 24. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az önkormányzat eltemeti, csak szólni kell az ügy érdekében.
2010. dec. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az Önkormányzat a legegyszerűbben eltemeti,de ráterheli a költségeket a családra. Ha lesz miből fizetni,akkor behajtja rajtuk.
2010. dec. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen így van ahogy a többiek írják, de ha az önkormányzat temeti szinte nincs is beleszólásod.
2010. dec. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:) Ne történjen ilyen lehetöleg persze, csak mostmár tudom kb. hogy müködik.

Boldog Karácsonyt Nektek is!:)

2010. dec. 24. 10:22
 5/5 anonim ***** válasza:

DE sajnos én úgy tudom hogy ha az önkormányzat temet akkor nem lesz úgymond szép temetés hanem csak kiássák a sírt és nem lesz szertartás.

Mi felénk így van bocsánat ha tévedek :(

2010. dec. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!