Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki a saját kertjében szeretné eltemettetni egy családtagját?

Figyelt kérdés
Ha lenne rá lehetőség, ti élnétek vele?
2011. okt. 4. 18:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
27%
nem. betegség, öregem, nem véletlenül tilos
2011. okt. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
Várpalotán láttam egy kertet, amiben állt egy sír.. Elég morbid volt mellette a hinta, meg a gyerekbicikli.. ("Józsika, ne játssz a papán!", "Ne szaladgáljatok a papa körül!")
2011. okt. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%
Ha feltétlen ezt szeretné szíve joga, én biztos nem élnék a lehetőséggel, zavarna, hogy a rokonom teste ott a kertemben, és ha el akarnánk költözni...
2011. okt. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tenném meg, nekem kissé morbid. Ezzel nem kritizálni akarom azt aki ilyet tesz, csak egyszerűen nem vagyunk egyformák. Egy barátomnak egyébként a pincéjében van a nagymamája urnája a hamvaival együtt, mert nincs pénze rendes temetése. Hát, nekem ez is kemény, de megértem a pasast, nincs senki aki támogatná anyagilag, épphogy a családját etetni tudja, nemhogy még temetés.
2011. okt. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
81%
A koporsós temetést még temetőben sem szeretem, a kertemben pláne nem tenném, de az urnással semmi bajom. Amúgy meg nem praktikus, mert ha elköltözöl, akkor exhumáltatod?
2011. okt. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
82%
Semmi gond, csak ki ne derüljön, mert sok év börtön jár érte.
2011. okt. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem áll szándékomban,hálistennek nem is aktuális, de én komolyan ugy gondolom, hogy ez egy gyönyörű dolog..Nyilván ugy lenne (ha lenne) kiépitve, hogy ne tudja a kutya kiásni, ésatöbbi ésatöbbi, de nekem annyira megnyugtato lenne, hogy a közelben , vagyis OTTHON van a szerettem, nem egy temetőben.
2011. okt. 4. 18:42
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, hogy csak hamvakat adnak ki, tehát koporsóval csak temetőben lehet temetni.
2011. okt. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
89%
Én nem élnék ezzel a lehetőséggel,mindegy hogy melyik temetőben lenne eltemetve, a szívemben őrizném az emlékét. Ha nagyon szerettem az illetőt maximum a kertbe egy fát ültetnék az emlékére. Azt hiszem ezért lett kitalálva a hamvasztás,akkor őrizheted ahol akarod.
2011. okt. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
89%
Én kijárok a temetőbe családtaghoz, de nem gondolok arra, hogy ott van. Nagyon lehangoló lehet, ha kinéznék az ablakon és egy sírkövet látnék.
2011. okt. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!