Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányan szoktatok lenni Szentes...

Hányan szoktatok lenni Szenteste? Hogyan ünnepeltek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 24. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi Szenteste 3an vagyunk,szüleim+én. Délután feldíszítjük a fát,aztán 5 óra körül ajándékozás. Vacsizunk (hal/pulyka+krumplisaláta),este mindenki elvan az ajándékaival. Lényegében ennyi:) Aztán 25-én jön tesóm(ő az anyjával ünnepel 24-én).
2010. dec. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi heten vagyunk általában.Mi hárman testvérek,anyu, apu és az élettársa, és az apai nagyapám
2010. dec. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez az elsö Szentesténk 6 személlyel :D Tavaly még csak 4-en voltunk (apa, anya, húgom és én). Idén már a férjem és a 4 hónapos kislányunk is velünk van. Ha külön laknánk a szüleimtöl akkor csak 3-an lennénk, de így sem rossz:)

22/L

2010. dec. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Délután 4 körül átmegyünk a rokonokhoz, ajándékozás, kaja, stb. Aztán este 8 körül haza jövünk, mi 3man 8apa, anya, én) és a nagybátyámék (ő, a nagynéném, meg a 2 unokatesóm)átjönnek, mert egy családi házban lakunk, csak ők lent, mii meg fent. Szóval 7en szoktunk ünnepelni, bár akkor már csak ajándékozás van.

15Ł

2010. dec. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6an vagyunk, apa, anya, nagynéném, nagymamám, papám meg én. sajnos az apai nagyszüleim már nem élnek, pedig régen mindig lementünk hozzájuk karácsonykor.=( olyan 5 körül jönnek, ajándékozás, vacsora, beszélgetés.
2010. dec. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Én megiszok egy üveg Martinyt,és bőgni fogok,miközben az a tetvedék f@szkalap a barátnőjének küldözget üzeneteket a facebookon.Gyönyörű lesz. (Amúgy velem dugott)
2010. dec. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó :D

Veled csalta meg a barátnőjét?

2010. dec. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Mi 5-en szoktunk lenni, de idén elmarad az ünneplés.(Y)
2010. dec. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok,nálunk már délután háromkor megkezdődött a karácsony.Idén nálunk ünnepeltünk,édesanyám (a szívünkben velünk volt négy éve elhunyt édesapám is),testvérem,anyósom,apósom,kedvesem és két kislányunk ült az ünnepi asztalnál.Ebéd után megjött a jézuska,boldog karácsonyt kívántunk egymásnak,kibontottuk az ajándékokat,sütiztünk,játszottunk,beszélgettünk,nyolc körül mentek haza kedves vendégeink.Nagyon szép és szeretetteljes volt a szentesténk.Hosszú évek óta ez volt a legszebb karácsonyom!Mindenkinek Boldog Karácsonyt kívánok!
2010. dec. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,azt elfelejtettem,hogy a halászlét anyósom készítette,anyu kétféle sütit sütött,én készítettem az ünnepi étel többi részét,de mivel megosztottuk a munkálatokat,így egyáltalán nem volt senki számára megterhelő.
2010. dec. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!