Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek jön Szenteste? Nem a...

Minek jön Szenteste? Nem a családhoz tartozik! Bátyám a barátnőjével együtt vannak 1 éve. Aztán itt lesz a lány akit nagyon nem kedvelek-. -

Figyelt kérdés
Miért nem tud az ő családjával lenni? Nagyon utálom a lányt, így még nem utáltam senki:S Minek kell a mi családunka belekeveredjen főleg szentestén? Amikor itt van nagynéném uncsik stb...-.- Köszönöm a válaszokat 18L
2010. dec. 23. 13:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
Éljen a szeretet ünnepe....
2010. dec. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%
Ki, kivel, hová? Én belezavarodtam a szereplőkbe...
2010. dec. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%
Lehet ő nincs jóba a családjával és minél messzebbre akar kerülni onnan ezen a napon. Amúgy miért nem szereted?
2010. dec. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
78%
Semmi közöd hozzá, tesód szereti őt és szeretne vele is lenni...
2010. dec. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
9%

hát amúgy sztem szólj őseidnek vagy valami hogy szenteste k*rvára nem illik máshoz menni úgymond "idegenhez"

én és a barátom most leszünk együtt 2éve és ugye most lesz a második karácsonyunk és mi annyira nem tartjuk a karácsonyt itthon mert nemvgyunk azok a hagyomány őrző fajták de mégsem jön ide szenteste és én sem oda hozzájuk szhal...

sztem tényleg közöld a tesóddal vagy anyádékkal

2010. dec. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
85%

Szentestén a szűk család szokott együtt lenni.A szűk család:apa+anya+gyerekek. A többi karácsonyi napon szoktak a vendégek jönni,vagy mi menni vendégségbe..

Nálatok már eleve nincs ilyen hagyomány hiszen szentestén ahogy írod ott lesz a nagynéni ,unokatesó..

Ők sem tartoznak a szűk családba(csak a családba)

HA ők ott lehetnek akkor a bátyád barátnője is ott lehet ,hiszen már a bátyád"családja" hozzátartozik..(ha elhívta a bátyád akkor valószínű,hogy családtagnak tekinti)

Miért baj,ha ő is ott lesz?? Annyira részt vehet mint a nagynéni,unoatesó...

2010. dec. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
54%

Jogos, bár lehetett volna kicsit kevésbé gorombán és gyűlölködve feltenni a kérdést.

Én több mint 2 éve vagyok együtt a párommal, de mégsem lenne képem odapofátlankodni szenteste.

Nincs a lánynak saját családja? Mert csak ezesetben tudnám megérteni a lépést. Illetve az is más, ha már együtt él a bátyáddal, mert ilyenkor én sem válnék szét a páromtól, csak meg lenne beszélve, hogy egyik évben egyikünk, másik évben másikunk szüleinél lenne megtartva az ünnep.

2010. dec. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
88%
Már hogyne tartozna a családhoz? A bátyád barátnője, a nő akit szeret. Te szeretéd együtt tölteni a karácsonyt a barátoddal, vagy inkább húzzon ilyenkor a búsba? Megértem azt is ha "éppen most" nincs barátod...
2010. dec. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
73%
Minél többen vagytok annàl jobb!De mégis mi az,ami miatt ennyire nem birod?Valamelyikõtök irigy a màsikra?
2010. dec. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Hát a rokonaimat többre tartom mint a lányt, amúgy a lánynak is van családja.. igaz hogy az anyja egy... hazudós k*rva... meg hosszú lenne elmesélni.. de az a lényeg hogy az alma nem esik messze a fájától.!!! bocsánat de nagyon mérges vagyok.
2010. dec. 23. 13:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!