Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen a hugom?...

Hogy lehet ilyen a hugom? Bejelentette nem jön szenteste. Mert 1, utálja a karácsonyt 2 nem akarja látni a feleségem képét sem.

Figyelt kérdés
Régen pedig imádta a karácsonyt mintha megváltozott volna benne valami, család most kesereg miatta.. mondta hogy másnap hozza az ajándékot és megy is mert dolga van. Igaz munka mániás... Tavaly máshogy ültettük hogy ne kezdjen el veszekedni a feleségemmel, mert akkor is majdnem neki ugrott.. Így nagyon rossz lesz mert mindig nagyon jó testvérek voltunk... (26 éves) Köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 23. 18:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Jó volna ha legalább egy estét kibirna de ha láthatóan enyyire nembírja kezelni a helyzetet s a feleséged akkor inkább jobb, hogy csendben távol van mintsem botrányt csináljon.
2010. dec. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
Mi baja a feleségeddel?
2010. dec. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Sosem kedvelte, nem tudom miért... akit utál azt nagyon tudja...
2010. dec. 23. 18:47
 4/25 anonim ***** válasza:
42%

Önzőnek tűnik a húgod. Nem törődik veled, a tesójával, csak a maga egójával van elfoglalva (sőt, azt a figyelmességest sem értékelte ezek szerint, hogy tavaly máshova ültettétek).


Oké, hogy nem szimpatizál a feleségeddel, de miért nem tud magán uralkodni évente egyszer-kétszer? 26 éves, de érzelmileg kisgyerek.

2010. dec. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
40%
Magának való csajnak tűnik a húgod, beszélj a fejével, hogy nem csak ő van a világon! Igenis törődjön a te/ti igényeitekkel, vágyaitokkal is.
2010. dec. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
64%
18:49 teljesen egyetértek! Neharagudj, nem akarlak bántani, de elég gyermeteg még a húgod.... Hogy lehet valakit annyira utálni, hogy még a szeretet ünnepén se tegye el a ahragját? Nem kellene jópofizni, max. köszönni... ezek szerint nem vagy neki annyira fontos, hogy félre tegye a büszkeségét... Van neki oka arra, hogy haragudjon a nejedre? Valaha is összevesztek? Vagy csak szimplán utálja? Az ilyen viszont hogy lehet? Nem szimpi a nő, és nem bírom a képét, ezért beszólogatok neki és kimutatom gyűlöletemet? Nem lehet, hogy tud róla vmit, amit nem mondhat el neked? Vagy ilyesmi? Te ismered, csak te tudhatod...
2010. dec. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
46%

Na, nálunk ugyanez a helyzet, csak én vagyok a húg, és mindössze 21 éves vagyok.

Én tavaly megkerestem a sógornőmet, csendesen kiosztottam, hogy mekkora egy ..., csak a bátyám még nem lát a szemétől. Ő tette a buta fruskát, mint aki nem tud semmiről, engem ez nem hatott meg, és közöltem, hogy ugyanúgy utálom, mint eddig, de karácsony van, és a bátyám miatt elviselem.

Szépen ettünk, ittunk, segítettem neki, majd az este végén, amikor már csak ők ketten és én voltam náluk, akkor mondta, hogy ők most felmennek, én pedig mosogassak el. Természetesen csak azt törölgettem el, amiből én és a bátyám ettünk, majd írtam tesómnak egy sms-t, hogy jó szórakozást az este további részére, boldog karácsonyt kívántam, és leléptem. Azóta nem voltam nálunk, de bátyámmal napi 1-1,5 órát beszélgetünk telefonon, vagy összefutunk.

Tegnap újfent találkoztam a sógornőmmel (tavaly, dec. 24-e, az ominózus eset óta először), szépen adagoltam [egy pofont is kaptam, de türelmes vagyok, és állatvédő...] neki a dolgokat, és közöltem, hogy én idén is megpróbálkozok a civilizált ünnepléssel, hogy sikerül-e, az már csak rajta múlik.

Ergo: akármennyire utálom a sógornőm, a bátyám miatt leülök vele egy asztalhoz. Viszont, ez nem elvárható a húgodtól, szerintem. Próbálj meg a feleségeddel, és a húgoddal is beszélni.

Sok sikert, boldog karácsonyt :)

2010. dec. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Jaj elnézést, azt elfelejtettem hozzátenni, hogy az este folyamán mindenféle provokatív jelzővel illetett engem, és amióta együtt van a bátyámmal, engem minden eszközzel megpróbál kiszorítani a családból, tehát nem véletleül utálom őt. Ha egy picit is hevesebb ember lennék, már régen az intenzíven feküdne :D

Szóval, nem biztos, hogy csakis a húg a hibás. Lehet, hogy ő már próbálta rendezni a viszonyt, csak a másik fél nem volt rá hajlandó ...

2010. dec. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%
Mi a foglalkozása a tesódnak?
2010. dec. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
68%

Bocsi az off-ért...

19:01kitől kaptál pofont??a sógórnődtől???

2010. dec. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!