Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ünneplőben vagy hétköznapi...

Ünneplőben vagy hétköznapi ruhában vagytok Szenteste?

Figyelt kérdés
2010. dec. 24. 07:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%
Hétköznapi ruhában.
2010. dec. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
86%

Párommal kettesben ünnepeljük a szentestét, hétköznapi ruhában vagyok, de nem egy kopott melegítőben, hanem azért megadom a módját és a szebbik (szexisebb :P) cuccaimat veszem fel.


Amikor családdal ünnepeltem, akkor is felöltöztem csinosan, de azért nem kimondottan ünneplőben, nekem az elég feszengős, éppen elég 25-26-án, amikor rokonlátogatóba megyünk.

2010. dec. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok!


Nekünk (Anyukámmal) most lesz az első karácsonyunk, hogy nem a nagyszüleimmel leszünk, hanem elmegyünk a nővéremékhez... Amíg kisebb voltam (4-5-6 éves), akkor mindig fekete-fehérben voltam karácsonykor (vagyis Szent este). Aztán utána már szoknyában - ami csinos volt, de nem fekete-fehér... Most meg azon gondolkozom, hogy milyen ruhá(ka)t vigyek; fekete-fehéret, vagy csak egy csinosat??

(13/l)

2010. dec. 24. 08:14
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Én családhoz megyek, és bár nem ünneplőbe, de elegánsan fogok felöltözni (pl. szövetkabát). Ha már "vendégségbe" megyek, megadom a módját.
2010. dec. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
85%
Ünneplőben.
2010. dec. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Inkább csinosat, de szépet válassz, nem kell fekete-fehér, ez nem iskolai ünnepség. Mi mindig úgy öltözünk fel, mintha színházba mennénk, idénre már kiválasztottam egy csokoládébarna hosszú szoknyát és egy meleg barna-arany mintás blúzt. Nemcsak a fekete-fehér tud ünnepi lenni. Amikor kiskamasz voltam, anyukámmal együtt varrtunk a Burdából egy sötétebb, mélykék alapon apró virágmintás egybeszabott ruhát. Már nem emlékszem az anyagára, de valamilyen selyemfényű, rugalmas anyag volt, talán dzsörzé? A lényeg, hogy olyan szép lett, hogy évekig ez volt a Karácsonyi ruhám, semmilyen más alkalomra nem voltam hajlandó felvenni, csak Karácsonykor. Nagyon sajnáltam, amikor kinőttem.

41/N

2010. dec. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Régen én is ünneplőben voltam ( amikor kicsi voltam ). De most már egy csinosabb ruhát veszek fel és az éppen elég.
2010. dec. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Én az ebédhez egy csinosabb pólót és farmert veszek fel, mert itt lesz a nagymamám.

Utána (4 órakor) megyek templomba oda, egy szebb kabátban megyek.vacsorára pedig ugyanaz lesz rajtam ami ebédnél.

13/L

2010. dec. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
92%

Szebb ruhát veszek fel, de nem ünneplőt.

Amikor otthon ünnepeltem akkor otthoni ruhában voltam.

2010. dec. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
58%
Én általában kopott macinaciban,meg egy 100 éves pólóban vagyok itthon.Most azért felöltöztem rendesen,persze nem nagyestélyiben fogok ücsörögni a fa alatt:D:)
2010. dec. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!