Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás karácsonykor? Elegem...

Szakítás karácsonykor? Elegem van belőle. (Lent kifejtem. )

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a párommal.Jó volt a kapcsolatunk,sokat utaztunk. Nápoly,Bulgária,Marosvásárhely.A nyarat végig együtt töltöttük,boldogok vagyunk. DE az utóbbi időben (másfél hónap)megváltozott minden szépen lassan.A legnagyobb gond,hogy nem enged a barátaimhoz,meg sehová.Csak vele lehetek,csak érte,csak hozzá,stb.Elég messze vagyunk egymástól,hetente egyszer találkozunk,akkor is mindig én utazgatok.Szóval nem enged sehová,állandóan kiborít,mindig féltékenykedik,kivel vagy?hol vagy?miért?mikor mész haza? ilyenek.Többször mondta hogy hazudok neki,holott mindig őszinte voltam vele.Már sokszor elmondtam neki hogy nem jó így a kapcsolatunk,de ahelyett,hogy változtatna rajta,egyből támad,hogy nekem is vannak hibáim.Tudom hogy vannak,mert mindenkinek,de ő egyből támad.Az elmúlt 10 találkozásnál mindig sajnos veszekedés volt,mindig kiborultam.Igazából mér elegem van abból hogy kalitkába zár,és sehová nem mehetek.Tegnap telt be a pohár.Voltunk a tescoba anyuval meg vele.Mondtam hogy jajj de kell pisilni (tényleg nagyon kellettt :) )erre ilyetszól na mi van veled? megpókhálósodott a pinád? Ilyet nekem ne mondjon senki elkedzetm bőgni és hazaküldtem.Nem tudom mi tévő legyek. Ti a helyemben?Nagyon nehéz,pláne karácsonykor amikor mindenhez jópofát kell vágnom,holott legszívesebben csak sírnék.Több hete nem alszok,nem eszek,csalódott vagyok.Nemtudom hogy van e értelme menteni a kapcsolatot,egy másik probléma,hogy csak én akarom igazén menteni,ő leszarja,de azt hajtogatja hogy szeret...

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Boldog Karácsonyt,legalább nektek! :( :)


2010. dec. 24. 14:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Kedves kérdező! Igen, itt a karácsony a szeretet ünnepe, de most légy erőss és szakítsál vele. Kezdjél új és boldogabb életet. Micsoda ocsmány beszólás, minek nézi a barátnőjét, egy utolsó cafatnak. Nem gondolkodnék a helyedben egy percet sem, irány Iránba neki a vezető út. Tudod miért légy ezek után boldog, hogy a te szereteted ne érezze többé egy ilyen modortalan senkiházi. Boldog karácsony estét kívánok. Egyébként én is egyedül ünnepelek, a férjem nagyon messze van tőllem, és csak vasárnapra ér haza.
2010. dec. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Elég gyökér. Dobd ki minél előbb, a saját érdekedben.
2010. dec. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sajnos tudom,hogy ez lenne a helyes. De egyszerűen nemtudok másfél évet így felrúgni.Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Undorítóan beszélt velem,nagyon rosszul esett. Tényleg nem értem,hogy miért vagyok vele.Hiszem,hogy lehet jobb.De még egy esély,mert teljesen kikészülök...
2010. dec. 24. 14:50
 4/15 A kérdező kommentje:
És nem értem amúgy,hogy miért nem becsül meg.Gimnazista rendészeti fakultációs osztályba járok,kitűnő tanuló vagyok,nyelvvizsgára készülök,színházban játszok 5 éve,nem az az elkényesztetett h.lye agyonfestett p.csa vagyok,sok embernek kellenék tudtomra is adják,de én nem csaltam meg soha őt,mert nem az a típus vagyok.Mindig próbáltam megoldani a problémáinkat és szerettem,nagyon. Mára ez megváltozott... Szép karácsony... :(
2010. dec. 24. 14:53
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Ez a ferfi teged egyaltalan nem tisztel. Kiesett a szerelembol. Karacsony vagy nem, dobd ki, lehet hogy pont szilveszterkor talalsz valakit aki meg is erdemel. De, szerintem hiaba minden valasz, bele vagy meg kavarodva. Meg sokat fogsz nyelni neki, mire rajosz, hogy nem erdemes.
2010. dec. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Mi pont most szakítottunk pár órája...Nem rosszabb mint egy másik napon..
2010. dec. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem erdekli milyen sikeres eleted vagy. Nincs tisztelet, nincs becsulet, igy szeretet sem lehet. Majd rajosz, hogy masfel evet vesztegeltel.
2010. dec. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Még egy esély, aztán még egy esély... Tartsd már magad annyira, hogy egy ilyen utolsó, mocsok alakkal nem folytatsz viszonyt. Másfél év miatt sírsz? Azért nem érdemes. Vannak emberek, akik harminckét, negyven éveket siratnak.


Elég durva dolgokat írsz le. Számonkér, nem hisz neked, nem enged sehova. Tudod minek tart téged? Egy láncravert puncinak. Hozzánőttél a puncidhoz, ezért kellesz még neki. És te honnan tudod, hogy ő nem csal meg?


Szedd össze magad. Tudod, kikkel beszélnek így? Az útszéli lotyókkal. A helyedben úgy vágtam volna szájon ezért a beszólásért, hogy letekeredik a feje. Egy nő tartsa magát valamire. Keress olyan férfit, olyan embert, aki megbecsül. Karácsony ide vagy oda, add ki az útját. Fájni fog, tudom, de ha szeretnéd, szívesen írok neked priviben, segítek. Ne egy olyan emberbe kapaszkodj, akinek mindössze egy kényelmes, meleg lyuk vagy!

2010. dec. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
14. 56-nak teljesen igaza van. Se tisztelet, se becsület. Akkor hol van itt szeretet?
2010. dec. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy igazatok van... Elvileg 26-án mennék hozzájuk.Lehet,hogy nem lesz belőle semmi.Bár a telefonon való kidobást nem is az hogy elítélem,de pofátlannak tartom.Bár lehet,hogy mást nem is érdemelne. De szerintem majd személyesen küldöm el a fenébe... :/ Köszönöm nagyon a válaszokat,megerősítetek :)
2010. dec. 24. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!