Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után hogy hozzám...

Szakítás után hogy hozzám rendbe az önbizalmam?

Figyelt kérdés
utóbbi időben már nem is szexeltünk és az önbizalmam eléggé megcsappant a szakításkor. jót tenne ha randizgatnék hogy kicsit helyretegyem magam? hol ismerkedjek szerintetek? köszi 21L
2011. szept. 17. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Menj el barátnőkkel ide-oda

sportolj

menj el fodrászhoz

vegyél egy pár jó ruhát!

Csinálj jó programokat!


Ilyenkor még semmi értelme randizni, majd ha elfelejted.

2011. szept. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tavaly ilyenkor pont ilyen helyzetben voltam... A pasimmal évek után szakítottunk, az utolsó időkben már nem is voltunk úgy együtt, többször a fejemhez vágta, hogy egyáltalán nem vagyok már nőies, és igazából, ha kezdeményezett is, csak azért tette, hogy neki jó legyen.

Miután szakítottunk, a béka segge alatt volt az önbizalmam, gondolom nem kell magyaráznom miért.

Én az első kardomba dőlés után erőt vettem magamon, elmentem fodrászhoz, kozmetikushoz, manikűröztetni, tulajdonképpen semmi extrát nem változtattam magamon, de jól esett egy kis magammal törődés. Vettem egy-két új ruhát, elkezdtem futni, és délutánonként beültünk kávézni ide-oda a csajokkal, és hihetetlen jó érzéssel fogott el, hogy újra szemügyre vehetem komolyabban a pasikat. Az is jól esett, ha néha meg-meg néztek maguknak a srácok, ha tényleg csinosabbra vettem a dolgot, dob ez is sokat az ember önbizalmán. Persze nem kell átesni a ló másik oldalára, finoman, nőiesen.

Próbáltam a randizgatást is, de nem jött be, maradtam a nézelődésnél... Most jutottam el oda, hogy ismét kialakulóban van valami, de ezt sem sietem el.

23L

2011. szept. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal.

Csípd ki magad és gyűjtsd be az utcán, suliban , munkahelyen az elismerő pillantásokat, bókokat! Randizhatsz is, de galád módon ilyenkor azt is csak a szórakozás kedvéért.Tehát engedd magad meghívni egy egy alkalommal,de csak beszélgetés, és élvezd hogy udvarolnak neked,de semmi komoly!

2011. szept. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olvass ki könyveket, sportolj, beszelgess a jó b.noiddel, beszeld ki magadból a szomorusagot olyannal, akiben megbizol. Konditerem, mozi csajokkal, sok séta, munkába v. Tanulásba "temetkezés", h jobban menjen. Neked is jót tenne, ha még a megszokottnál is jobban teljesitenel / suliban v.melohelyen/ és ezért megdicsernenek! Kellenek a plusz sikerélmények :)
2011. szept. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kondor Judit ***** válasza:
Felesleges újra randizni,néha jobb egyedül.Mert ha nem tudsz egyedül lenni akkor egy nulla vagy és kinek kell egy nulla?Én részemről eljárnék mozogni hidd el jót tesz a lelkednek.
2011. szept. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!