Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg sem visel a szakítás,...

Meg sem visel a szakítás, pedig nagyon lelkisérzékeny vagyok, hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
4 éves kapcsolatom volt, nagy szerelem, és barátság is volt egyben, de amikor azt láttam, hogy három cicababával levelezett facebookon, szakítottam vele, plussz más gyanús dolgai voltak. 3 hétig teljesen kivoltam, nem ettem, nem aludtam, bőgtem, annyi energiám sem volt, hogy menni tudjak, estem össze. Most pedig olyan könnyed vagyok, teljesen felszabadult és most vagyok igazán boldog. Az szóba sem jöhetett, hogy megbocsássak neki a megcsalás után. Most ott tartunk hogy letiltottam facebookról, emailről, a mobilszámát letiltottam a mobilomon, igy hivni és smst küldeni sem tud, a vezetékesemet meg kiköttettem. Aztán nyilvános fülkéből hívta a mobilomat, gondolom megsejtett valamit, és elkezdett eskedezni, hogy még mindig szeret, mikor találkozunk, mire én megmondtam neki hogy hétfőn láttalak egy másik nővel..Aztán letettem, de már a telefon sem tudott felkavarni,nem érintett meg, úgy érzem, hogy ez a kapcsolat egy hazugság volt, túl szép, hogy igaz legyen és olyan mintha egy teljesen ismeretlen emberrel beszélgetnék, mintha sosem ismertem volna. Kivirultam, mint mások a szerelemtől szoktak, csinosabb vagyok és jóképű férfiak vesznek körül. Én úgy vagyok vele,hogy ha megcsalnak akkor nincs bocsánat...A pasi meg a barátságomért könyörög, de egyszerűen nem érdekel. Olyan fura, hogy így tullendültem rajta, nem értem magam..Tényleg ennyi lett volna, ennyi jött volna ki belőlem 4 év után, pedig fülig szerettük egymást..Megdöbbent..
2011. szept. 24. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Tehát meg sem mondtad neki hogy ez és ez van és most szakítasz, csak eltűntél? Hát ez azért nem olyan érett dolog akármit is tett. Ha félreértettem akkor bocsi. Örülj neki hogy ilyen gyorsan túl vagy rajta. Gyorsan ki tud ábrándulni az ember ha ilyet tesznek ellene.
2011. szept. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenkiből mást vált ki a szakítás, elképzelhető, hogy te így teszed túl rajta magad. Nyugi, majd elmúlik, több szakasza van, amíg az ember túlteszi magát egy hosszú kapcsolaton.
2011. szept. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3 hetig "gyaszoltad" mint leirtad. Tulestel es kesz. Az is segit hogy "jokepu ferfiak" vesznek korul. Tulleptel, elj tovabb boldogan.
2011. szept. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki, rájöttél, hogy méltatlan volt hozzád ez a férfi. És annak is csak örülj, hogy ilyen könnyedén lerázod a kuncsorgásait, ez azt jelenti, hogy egészséges önértékelésed van. Becsült volna meg akkor, amikor vele voltál, ahelyett, hogy lányokkal ismerkedik a facebookon.
2011. szept. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez fura... Mi "csak" 2 évig voltunk együtt, 2 hónapja szakítottunk és még mindig nem vagyok messze túl az exemen. Nálunk az történt, hogy elmúlt a szerelem a részéről és így nem akart velem maradni. Én hetekig hibáztattam magam, hogy vajon mit szúrtam el, amiért elmúlt nála a szerelem, nálad úgy látszik, kimaradt ez a szakasz a "gyászfolyamatból". Mondjuk én biztos túráztatnám magam a helyedben, hogy miért fanyalodott más luvnyákra, mert valami nem volt okés, az biztos a kapcsolatban, de mondjuk én elég lelkis alkat vagyok. Egyébként nekem is volt olyan szakaszom a 2 hónap alatt, hogy tökre úgy éreztem, lezártam és túllendültem, de jött egy újabb mélypont. Normális esetben hullámzanak az érzelmek és nem 3 hét alatt lendül túl teljesen az ember, az biztos. De te érzed...
2011. szept. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minél hevesebb, annál hamarabb elmúlik. Szerencsés vagy, én nem tombolok, nem esem össze, még sírni is ritkán szoktam, de a sérelmek évekig bennem maradnak.
2011. szept. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
másfél éves kapcsolatomon 2 nap alatt tettem túl magam, mégpedig úgy, hogy rájöttem, hogy amit szerelemnek hittem, a vége felé csak ragaszkodás volt, és sikerült előre néznem. vannak fura dolgok, de örülj neki:)
2011. szept. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!